Elamusrohke veelauasõit koos koolitusega wakepark’is

Järele proovitud!
0.0 9 tagasisidet

Elamusrohke veelauasõit koos koolitusega wakepark’is


Männiku
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

12,00 €

12,00 €

Kirjeldus

Ainulaadne võimalus omandada veelauatamise põhitõed!

Veelauasõit kaablipargis ehk cablewakeboarding on väga kiiresti arenev spordiala, kus veelaudurit veab paadi asemel edasi spetsiaalselt ehitatud kahest mastist koosnev süsteem ja väikese võimsusega elektrimootor. Kaablipargi veosüsteem ei tekita müra ega kahjustusi keskkonnale ning on väga lihtsalt paigaldatav ja eemaldatav. Lisaks on see kindlasti ohutum kui paadi taga veelauatamine. 

Selle spordialaga võivad tegeleda igas vanuses ja sportlikus vormis inimesed.

Mida kingitus sisaldab? Veelauasõidu algkoolitust, sõitu veelaual (10 min) ning kogu vajaliku varustuse renti (veelaud, kiiver ja vest).

KINGITUSEST

Asukoht

Männiku

Riietus

Spordiriided.

Kestus

10 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse ainult suveperioodil. Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Estrella Wakepark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 9 tagasisidet

Järele proovitud!

Kätlyn
Kätlyn

Veelauatamine on tõesti mega ning julgen seda soovitada. PROOVIGE KÕIK!
See ei vaja mingit füüsilist ettevalmistust ning juba peale lühikest instruktsiooni saab juba ise omal käel lauatamist proovida. Endalegi imestuseks jäin esimese korraga püsti ning paari ringiga oli märgata suuri edusamme. Kukkumist ei pea kindlasti kartma, sest vesi on suhteliselt pehme ja kiiver on kaitseks peas. Kindlasti soovitan selga panna ka kalipso, sest teatavasti ei ole need veetemperatuurid eriti soojad. Kalipsot saab kohapeal laenutada ning pärast lauatamist saad soojendada end tünnisaunas.

Miks seda elamust kogeda?

  • sest see on FUN
  • mis võiks olla parem kui päikesest sillerdav vesi ning mõnus liivarand
  • väga hea füüsiline tegevus 


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta