Valikuga kinkekaart

Eksklusiivne vaatlus Soyuz raketi lennustardist

Eksklusiivne vaatlus Soyuz raketi lennustardist


Välismaa
1 In.

6990 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
6990 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Vaatle üht hämmastavamaid tehnoloogia saavutusi inimkonna tegevuses - tõelise raketi lennutamine õhuruumi. Sulle antakse VIP osalus kõikides lendu tõusmisega seotud tegevustes – pressikonverents, raketi häälestus ja käivitamine. Sa oled 5 meetri läheduses raketist ja mõned kilomeetrid eemal, kui seda käivitatakse. Su süda hakkab värisema kui hiiglasliku raketi mootorid plahvatavad, eirates looduse seaduspärasusi ja viies kosmoseaparaadi Rahvusvahelisse Kosmosejaama (ISS). Sa saad tunnistajaks osakesest ajaloost. Hind ei sisalda sõidukulusid toimumispaika ja tagasi. Osaleja võtab tegevusest osa omal vastutusel, olles teadlik kõikidest lennuga kaasnevatest riskidest.

KINGITUSEST

Asukoht

Välismaa

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

7 päeva.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad.

Lisainformatsioon

Kaasa on vaja võtta vaid sportlikud riided ja jalanõud. Pealtvaatajad saavad lennust osa võtta lisaraha eest. Sellest programmist saab osa võtta miinimum 6 ja maksimum 15 osalejat. Kui ilmastikutingimused ei ole sobivad, siis lükatakse see edasi või isegi tühistatakse määramata ajaks.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta