Eksklusiivne vaatlus Soyuz raketi lennustardist

0.0 0 tagasisidet

Eksklusiivne vaatlus Soyuz raketi lennustardist


Välismaa
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

6990 €

6990 €

Elamuse kirjeldus

Vaatle üht hämmastavamaid tehnoloogia saavutusi inimkonna tegevuses - tõelise raketi lennutamine õhuruumi. Sulle antakse VIP osalus kõikides lendu tõusmisega seotud tegevustes – pressikonverents, raketi häälestus ja käivitamine. Sa oled 5 meetri läheduses raketist ja mõned kilomeetrid eemal, kui seda käivitatakse. Su süda hakkab värisema kui hiiglasliku raketi mootorid plahvatavad, eirates looduse seaduspärasusi ja viies kosmoseaparaadi Rahvusvahelisse Kosmosejaama (ISS). Sa saad tunnistajaks osakesest ajaloost. Hind ei sisalda sõidukulusid toimumispaika ja tagasi. Osaleja võtab tegevusest osa omal vastutusel, olles teadlik kõikidest lennuga kaasnevatest riskidest.

KINGITUSEST

Asukoht

Välismaa

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

7 päeva.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad.

Lisainformatsioon

Kaasa on vaja võtta vaid sportlikud riided ja jalanõud. Pealtvaatajad saavad lennust osa võtta lisaraha eest. Sellest programmist saab osa võtta miinimum 6 ja maksimum 15 osalejat. Kui ilmastikutingimused ei ole sobivad, siis lükatakse see edasi või isegi tühistatakse määramata ajaks.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kingitus.ee OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta