Kingitused perele

Igal perel on omad traditsioonid. Olgu nendeks suured iga-aastased üritused või siis väikesed rutiinid nagu pühapäevased pannkoogihommikud. Hindad oma perekonda ning oma hoolimise näitamiseks tahad midagi erilist kinkida? Miks mitte alustada uue traditsiooniga - luua koos muinasjutulisi mälestusi! Meie kingieksperdid on siin, et aidata teha sul õige valik!

Üllata oma perekonnaliikmeid, kinkides neile unustamatu elamus. Perekond - sinu kõige suurem väärtus!Meeldejäävate kingituste leidmiseks vaata ka kingitused lastele , kingitused paaridele  ja kingitused vanematele .

Vali vaade
Tulemused: 116
Vaadatud 60 - 116

Kingitused perele

Väikeste põnnidena mäletame hästi seda õhinat ja elevust, mis meid valdas kingipakkide ning muude üllatuste ees! Sünnipäevad, jõulud ning muud pühad ja tähtpäevad pere seltsis on siiani ühed aasta oodatumad ajad! Nüüd on aga rollid mõnes mõttes vahetunud. Kui varasemalt oli imeline kinke saada, siis nüüd on eriline tunne teistele ise rõõmu jagada! Suureks kasvades saame aru, et meie perekond moodustab ühtse meeskonna ning hoolimise näitamiseks ei ole vaja kindlat tähtpäeva ega erilist sündmust. Koos on läbi elatud nii häid kui ka raskeid aegu, mis on teid veel lähedasemaks teinud. Sinu pereliikmed on omamoodi superkangelased! Nüüd on aeg ning võimalus tagasi anda ja oma heameelt väljendada, kinkides elamus, mida perega ühiselt nautida saab.Ei ole päris kindel, millest täpsemalt alustada?

Pole mureta! Meie kingieksperdid tulevad selles osas appi ning võtavad su enda tiiva alla! Meeldejäävate elamuste leidmiseks, oleme siia kokku kogunud erinevaid ägedaid võimalusi, mille teemad ulatuvad seinast-seina. Tead, et pere pesamunadele meeldib pargis rattaga sõitmas käia? Veetke koos näiteks üks aktiivne nädalavahetus looduses matkates või nautige hoopis veemõnusid. Või äkki oled mõelnud, et võiks end lille lüüa ning jäädvustada oma kordumatu peremaagia ühisel fotosessioonil? Kindel on see, et avastamisrõõmu jätkub tervele perele! Meie elamustest ei puudu hea tuju, pöörased olukorrad ning värvikad seiklused!Luua üheskoos kordumatuid mälestusi – sellest võib saada sinu uus peretraditsioon.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18