Valikuga kinkekaart

Liigutavate lugudega näituse ning kohviku külastus Vabamus

Liigutavate lugudega näituse ning kohviku külastus Vabamus


Tallinn
1 In.

14 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
14 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

See on kaasav muuseum eestlaste lugudest, inimlikest väärtustest ning Sinu rollist vabaduse hoidmisel

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu on Eesti suurim kodaniku algatusel loodud muuseum. Uus püsinäitus "Vabadusel ei ole piire" on lugu hakkamasaamisest ja ellujäämisest, lootusest ja vastupanust, taastamisest ja vabadusest. Sind viiakse haaravaid lugusid sisaldavale teekonnale läbi Eesti lähimineviku ühes innovaatilise e-giidiga, mis tutvustab tunni aja jooksul muuseumi teemasid arutlevas vormis. Jutustuste vahel kuuled autentseid mälestusi. Sõna saavad ohvrid, täideviijad, kaasajooksikud, vabadusvõitlejad, kollaborandid, vastupanijad jne. Lisaks on põhjalik lugemismaterjal väljapandud esemete kohta.

Muuseum pakub tegevust ja mõtteainet igas vanuses inimestele, nii suurtele kui väikestele.

Vabadus on ilus ja vabadus on habras. Aga vabadus ei ole päritav ja iseenesestmõistetav. Vaata vabadust teise nurga alt. Kuula mõtlemapanevat lugu hakkamasaamisest ja ellujäämisest.

Mida kingitus sisaldab?

• Individuaalset püsinäituse "Vabadusel ei ole piire" külastust, kus giid Sergo Vares jutustab läbi ajaloo rännaku põnevaid lugusid e-giidi vahendusel
• Soe jook Vabamu kohvikust

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

E-giidi saab kuulata eesti, inglise, vene, soome, saksa, hispaania ja prantsuse keeles. 

Kuni 01.10 on nii Vabamu kui ka KGB vangikongid avatud: E-R kell 14-19, L-P kell 11-18. Alates 01.10 on mõlemad majad avatud K-P 11-18.

Vabamu ootab külastama kõiki inimesi ja nii oleme loonud lahendused ja ligipääsud ka erivajadustega inimeste, sest vabaduse väärtustamine tähendab eelkõige seda, et kõiki koheldakse võrdselt.

Muuseumi külastajatele pakutakse tasuta parkimist maja taga olevas parklas.Teised valikud

Järele proovitud!

Evelyn

Ajalugu on aken minevikku ja tark pilk tulevikku!
Muuseumide armastus tekkis juba varasest lapsepõlvest. Kui olin väike tüdruk, käisin muuseumides ja see juba tekitas imelisi emotsioone. Vabamu muuseum pole ainult Eesti varasemate aegade portree. See on ka terve teine maailm, millest me, noored, kunagi aru ei saa. See on vanema põlvkonna jaoks möödunud ajastu, millele lisanduvad nostalgia ja saladuste loor uue põlvkonna inimestele koos oma erinevate vaadetega asjadele. Muuseumis on väga palju kirjeldusi ja see aitab uute asjade õppimist ja arendamis. See on ajalugu, mida ma ei taha oma elus kaotada. Olen oma elamuse eest muuseumile tänulik, sest avastasin palju uut ja mälestused jäävad terveks eluks! Aitäh Vabamu!

 

Miks seda elamust kogeda?

 

  • Muuseumi lihtsus ja hämmastav ekspositsioon.
  • Eesti ajalugu kõigile arusaadava tähendusest.
  • Suur hulk õppematerjale õppimiseks.
  • Väike meeldiv kohvik.


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
Kaisa

Teistmoodi ja väga innovatiivne muuseum. Liikuvate lugude näitus tegi asja palju isiklikumaks ja e-giidi võimalus külastamise mugavamaks. Muuseumi püsinäitus pakkus mõtteainet ja lastele mõeldud peretasand pakkus pere väiksematele külastajatele ka tegevust.

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta