Liigutavate lugudega näituse ning kohviku külastus Vabamus

Järele proovitud!
5.0 1 tagasisidet

Liigutavate lugudega näituse ning kohviku külastus Vabamus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

14,00 €

14,00 €

Kirjeldus

See on kaasav muuseum eestlaste lugudest, inimlikest väärtustest ning Sinu rollist vabaduse hoidmisel

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum VABAMU on Eesti suurim kodaniku algatusel loodud muuseum. Uus püsinäitus "Vabadusel ei ole piire" on lugu hakkamasaamisest ja ellujäämisest, lootusest ja vastupanust, taastamisest ja vabadusest. Sind viiakse haaravaid lugusid sisaldavale teekonnale läbi Eesti lähimineviku ühes innovaatilise e-giidiga, mis tutvustab tunni aja jooksul muuseumi teemasid arutlevas vormis. Jutustuste vahel kuuled autentseid mälestusi. Sõna saavad ohvrid, täideviijad, kaasajooksikud, vabadusvõitlejad, kollaborandid, vastupanijad jne. Lisaks on põhjalik lugemismaterjal väljapandud esemete kohta.

Muuseum pakub tegevust ja mõtteainet igas vanuses inimestele, nii suurtele kui väikestele.

Vabadus on ilus ja vabadus on habras. Aga vabadus ei ole päritav ja iseenesestmõistetav. Vaata vabadust teise nurga alt. Kuula mõtlemapanevat lugu hakkamasaamisest ja ellujäämisest.

 

Mida kingitus sisaldab?

• Individuaalset püsinäituse "Vabadusel ei ole piire" külastust, kus giid Sergo Vares jutustab läbi ajaloo rännaku põnevaid lugusid e-giidi vahendusel
• Soe jook Vabamu kohvikust
 

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

E-giidi saab kuulata eesti, inglise, vene, soome, saksa, hispaania ja prantsuse keeles. 

Vabamu (Toompea 8, Tallinn) on avatud teisipäevast pühapäevani kell 10-18.

Vabamu ootab külastama kõiki inimesi ja nii oleme loonud lahendused ja ligipääsud ka erivajadustega inimeste, sest vabaduse väärtustamine tähendab eelkõige seda, et kõiki koheldakse võrdselt.

Muuseumi külastajatele pakutakse tasuta parkimist maja taga olevas parklas.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


5.0 1 tagasisidet

Järele proovitud!

Evelyn
Evelyn

Ajalugu on aken minevikku ja tark pilk tulevikku!
Muuseumide armastus tekkis juba varasest lapsepõlvest. Kui olin väike tüdruk, käisin muuseumides ja see juba tekitas imelisi emotsioone. Vabamu muuseum pole ainult Eesti varasemate aegade portree. See on ka terve teine maailm, millest me, noored, kunagi aru ei saa. See on vanema põlvkonna jaoks möödunud ajastu, millele lisanduvad nostalgia ja saladuste loor uue põlvkonna inimestele koos oma erinevate vaadetega asjadele. Muuseumis on väga palju kirjeldusi ja see aitab uute asjade õppimist ja arendamis. See on ajalugu, mida ma ei taha oma elus kaotada. Olen oma elamuse eest muuseumile tänulik, sest avastasin palju uut ja mälestused jäävad terveks eluks! Aitäh Vabamu!

 

Miks seda elamust kogeda?

 

  • Muuseumi lihtsus ja hämmastav ekspositsioon.
  • Eesti ajalugu kõigile arusaadava tähendusest.
  • Suur hulk õppematerjale õppimiseks.
  • Väike meeldiv kohvik.


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Kaisa

Teistmoodi ja väga innovatiivne muuseum. Liikuvate lugude näitus tegi asja palju isiklikumaks ja e-giidi võimalus külastamise mugavamaks. Muuseumi püsinäitus pakkus mõtteainet ja lastele mõeldud peretasand pakkus pere väiksematele külastajatele ka tegevust.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta