Kinokülastus tervele perele CINAMON kinos

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Kinokülastus tervele perele CINAMON kinos


Tallinn
2-4 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

37,20 €

37,20 €

Kirjeldus

Tule nautima kinoelamusi ja veeda aega oma lähedastega!

CINAMON kino T1 kaubanduskeskuses on loodud nii, et väikesed ja suured külastajad saaksid filme nautida eriliselt mugavas keskkonnas. Kino uue tehnoloogiaga saalid on varustatud kvaliteetse heli ja pildiga ning vaadata saab filme 2D ja 3D formaadis. CINAMON kinolinale jõuavad suurimad kassahitid Hollywoodist ja muidugi ka värsked Eesti filmid.

Mida kingitus sisaldab?
 Kinopileteid kahele täiskasvanule ja kahele lapsele (kuni 12. eluaastani) vabalt valitud filmiseansile (sh ka IMAX saalis). Valitud film peab olema mõeldud kas perele või MS-6 vanusepiiranguga.

Tule kogu perega ja saage koos suurepärane filmielamus!

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Sõltub filmist.

Osalejad

2 täiskasvanut ja 2 last kuni 12 aastat vana.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Palun pöördu CINAMON kino kassase ja vaheta kinkekaart ümber sobivateks piletiteks.
NB! Pakkumine kehtib ainult tavakohtadele. Kinkekaart ei kehti kontserditele, eriüritustele või ooperite linastustele.
Parkimine on kinokülastajatele tasuta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

CINAMON T1 IMAX

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta