Spontaanne tuletants

0.0 0 tagasisidet

Spontaanne tuletants


Kokkuleppel teenusepakkujaga
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

125,00 €

125,00 €

Kirjeldus

Pime ja külm õhtu? Telli üks spontaanne tuletants!

Üks Kelfirius artistidest tuleb ja teeb ühe spontaanse esinemise. Stiil, muusika ja teema on ettearvamatud. Võib olla rock, romantika, elektroonika, future, apocalyptika, latino, keskaeg või mõni muu just sel hetkel plahvatav teema!

Kelfirius Tuleteater on professionaalne valguse-, tule- ja pürotehnika show läbiviija. Kelfirius on Eesti vanim ja suurim tuleteater, samuti on ta ka Eesti Tuleartistide Liidu asutaja ja iga aastaste tuleartistide võistluste korraldaja. Teater käib oma show programmidega esinemas üle terve Euroopa ja pakub alati erksaid ja meeldejäävaid elamusi.


Mida kingitus sisaldab? Ühe esineja tuletants muusikaga ca 10 minutit, erinevad tuletrikid ja vahendid.

Kingitus sobib sõbrale, vanemale, üllatuseks, vahepalaks, ajaviiteks, peoõhtu soojenduseks või lõpetuseks.


KINGITUSEST

Asukoht

Kokkuleppel teenusepakkujaga

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

10 minutit.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Väljaspool Tallinnat lisandub transpordikulu.

Pane tähele, et spontaanset tuletantsu tehakse välistingimustes.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kelfirius Tuleteater

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta