Pakett "Tõe ja õiguse radadel"

5.0 1 tagasisidet

Pakett "Tõe ja õiguse radadel"


Võrumaa
1-5 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

135,00 €

135,00 €

Kirjeldus

Avasta suurfilmi lugu kauni Võrumaa metsade ja põldude vahel

Suurfilmi “Tõde ja õiguse” võttekoht ootab sind koos pere või sõpradega külla! Filmi Vargamäe külastuskeskuses filmiti 2017-2018 enamik eestlastele väga südamelähedaseks saanud film. Viimase jaoks ehitatud hoonete keskmes on Mäe Andrese talu koos nelja lisamajaga. Sealjuures saad avastada veel teisigi filmis olnud kohti: sauna-vanade elamist, Andrese kivi, väljamäe kuuskede raiumise kohta ja loomulikult Oru Pearu taluhooneid. Kogu kompleks on unikaalne, sest üks osa sellest on autentne ja näitab talumajapidamise elu ja olu ning teine osa avab filmimaailma telgitaguseid.

Vargamäel jätkub põnevust ja äratundmisrõõmu kõigile!

Mida kingitus sisaldab? Kuni 5 osalejale mõeldud pakett sisaldab ligikaudu 1,5 tunni pikkust giidiga ekskursiooni filmist tuttavates kohtades ja hoonetes. Räägitakse filmi valmimisega seotud lugusid, näha saab filmis kasutatud rekvisiite ja kostüüme. Pärast ekskursiooni pakutakse Mäe tare rehe all või ilusa ilma korral taluõues kehakinnituseks Vargamäe lõunapausi.

KINGITUSEST

Asukoht

Võrumaa

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

1,5 tundi.

Osalejad

1-5 inimest.

Ilm

15 mai - 15 september

Lisainformatsioon

Paketti saab kasutada külastuskeskuse tegevushooajal 15. mai – 15. september külastuskeskusega eelnevalt kokku lepitud ajal.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Filmi Vargamäe

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta