Pakett "Printsess abiellub"

0.0 0 tagasisidet

Pakett "Printsess abiellub"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

1000,00 €

1000,00 €

Kirjeldus

Ilu- ja terviseteenused Decus ilukliinikus

Iga pruut soovib end pulmadeks ja mesinädalateks parimasse vormi viia. Abikäe ulatab pakett "Printsess abiellub". Printsessi oodatakse Decus ilukliinikus, kus tema päralt on lai valik iluprotseduure, mis aitavad tal suursündmuseks väärikalt valmistuda. Salendavad kehahooldused, noorendavad ilusüstid ja karvadest igaveseks vabaneda võimaldav laserepilatsioon on ainult mõned iluteenused, mille abil saab pruut end elu tähtsaimal päeval tunda nagu miljon dollarit.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab Decus ilukliiniku teenuseid 1000 € väärtuses. Kinkekaart on elektrooniline ja selle saab lisada Apple või Google Wallet’isse. Summat on võimalik kasutada mitmes jaos.

Kingitus on mõeldud naisele, kellel tulevad pulmad. PS! Pakett on ideaalseks kingiks 2-3 kuud enne tähtsat päeva.

Decus kliinik on keskendunud esteetilisele meditsiinile ja minimaalselt invasiivsetele protseduuridele. Kliinikus pakutakse üle 40 erineva teenuse, mis aitavad säilitada nooruslikku välimust, taaselustada nahka ja parandada esteetikat.

Decuse lähenemine on alati individuaalne, keskendudes kliendi vajadustele ja soovidele. Raviplaan pannakse paika eelneva konsultatsiooni käigus.Decus ilukliiniku väärtusteks on kompetents, täpsus ja kõrge kvaliteet. Kliinikus töötavatel raviarstidel on tugev professionaalne taust, mida toetab aastatepikkune meditsiinivaldkonna kogemus. Decuse raviarstid täiendavad end regulaarselt nii Eestis kui ka välismaal, mis võimaldab klientidele pakkuda pidevalt uusimaid ravimeetodeid ja -tehnikaid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Kestus sõltub valitud teenusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Protseduuridele on lihtne registreeruda läbi kodulehe broneerimissüsteemi. Kodulehelt leiab teenuste kohta ka põhjalikku infot.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Decus ilukliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: