Lend kuumaõhupalliga

Järele proovitud!
5.0 25 tagasisidet

Lend kuumaõhupalliga


Harjumaa, Tartumaa
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

225,00 €

225,00 €

Kirjeldus

Lendad sinna, kuhu tuul kannab

Õhupall on vanim lennuvahend, millega inimene üldse lennanud on. Õhupalli tõstejõud tekib seetõttu, et õhk palli sees on soojem kui väljas ning seega ka väiksema erikaaluga. Pallis olevat õhku kuumutatakse vastavate põletitega propaanileegi abil. Põletid ei põle kogu aeg, vaid mitmemeetrine leek suunatakse palli sisemusse aeg-ajalt vastavalt vajadusele.

Õhupalliga lendamine on tegelikult suur seiklus – mitte iial ei tea, kuhu Sa täpselt maandud. Lendad sinna kuhu tuul kannab ja seda mitte mürisedes ning õhus rappudes, vaid libisedes vaikselt läbi õhu. Õhupalli liikumine sõltub alati tuulest  ja mingit võimalust vastutuult lennata ei ole. Siiski on teatavais piires võimalik liikuda soovitud suunas. Nimelt puhub tuul erinevatel kõrgustel eri suundades.

Mida kingitus sisaldab?

• kuumaõhupallilend  ühele inimesele
• esmalendajatele väikese austus- ja ristimistseremoonia
• esmalendajatele tiitel ja vastav sertifikaat
• transporti stardipaigale ja maandumispaigast tagasi kokkulepitud kohta


KINGITUSEST

Asukoht

Harjumaa, Tartumaa

Riietus

Mugavad jalanõud. Mugavad riided.

Kestus

Ca 1 tund. Ettevalmistus ning kuumaõhupalliga lendamine kestavad kokku 2–3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad. Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Sobiva ilma korral lennatakse õhupalliga ainult varahommikul päikesetõusu ajal ja hilisõhtul päikeseloojangu ajal.

 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Airventures

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 25 tagasisidet

Järele proovitud!

Liis
Liis

Öeldakse, et ole oma unistustega ettevaatlik, nad võivad täituda. Jah, tõepoolest nii on!
Olles nüüdseks kuumaõhupalli lennu ära proovinud, võin öelda, et kõik need aastad minu sisetunne ei petnud mind – tegemist on täiesti unikaalse ja kõikehõlmava elamusega, mis jääb meelde kogu eluks. Kui ma alguses arvasin, et elamus on ainult lend kuumaõhupalliga, siis ma paraku eksisin. Kogu protsess, alates kuumaõhupalli üles panemisest kuni pärast lendu autosse tagasi pakkimisest, on teenusepakkuja poolt peensusteni läbi mõeldud ning kuna igaüks saab ise selles kõiges algusest lõpuni kaasa lüüa, siis on tegemist tõepoolest ülivõrdes toreda elamusega.

Miks seda elamust kogeda?

  • vaade, mis kuumaõhupallist avaneb on väärt miljonit
  • kuumaõhupallilend on ühtemoodi põnev ükskõik mis aastajal kui ilm seda lubab
  • kuumaõhupalliga lend on tõeline seiklus- sa ei tea kunagi ette kus sa maandud. Ühel hetkel kannab tuul põhja, teisel juba läände


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Jürgen Kusmin

Otsast lõpuni hästi läbi mõeldud ja kliendile orienteeritud elamus.

Jaak Esko

Ilmselt on kuumaõhupalliga lendamine midagi väga erilist, sest olen korra juba unes näinud, et lendan! Loodan, et see saab olema ka ilmsi.

Kaja

Oleks tahtnud pikemalt sõita. Nii mõnus!

Jaan

Kingutus, mille tegid mulle minu lapsed, oli ootamatu, kuigi tõsi, olen alati vaadanud kadedusega lennundusega seotud inimeste poole. Õhupallilend oli võrratu elamus. Suur tänu Kalevile ja teistele, kelle tegus toimetamine aitas ka minu ühe unistuse täitumisele kaasa.
Lugupidavalt
Jaan.

Ülle

Tere

Kõik oli väga super! Jäin väga rahule.

Terv

Ülle

Vaadatud 5 - 10

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta