Lend hävituslennukiga MIG-29 (Venemaal)

3.7 0 tagasisidet

Lend hävituslennukiga MIG-29 (Venemaal)


Välismaa
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

15920 €

15920 €

Elamuse kirjeldus

Üks kõige eksklusiivsemaid kingitusi – lend MIG-29-ga! Kihutada taevas kiirusega 2465 km/h ning tunnetada 9G-jõudu oma kehal – seda on kogenud väga vähesed! Enne lendu läbite spetsiaalse kursuse ning koolituse ja sooritate vastupidavuse testi. Seejärel teavitatakse Teile maksimaalne G-jõud, mida on teie keha valmis taluma. Samuti saate unikaalse võimaluse juhtida lennukit instruktori järelvalve all. Lennu lõppedes saate tunnistuse, mis kinnitab, et olete lennanud MIG-29-ga ning ületanud helikiirust. Kingituse hind sisaldab sõitu MIG lennukiga, majutuse või transpordikulud tuleb tasuda kingituse saajal või ostjal. Selle tegevusega võib end vigastada või saada isegi surma.

KINGITUSEST

Asukoht

Välismaa

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad. Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad.

Lisainformatsioon

Keelatud on tarbida alkoholi või muid meelemürke nii enne tegevust kui ka tegevuse ajal. NB! Kui esineb terviserikkeid või Te olete rase, siis palume konsulteerida arstiga. Igal juhul on Teil kohustus teavitada oma terviseriketest või rasedusest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Kingitus.ee OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

3.7 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta