Valikuga kinkekaart

Lend hävituslennukiga MIG-29 (Venemaal)

Lend hävituslennukiga MIG-29 (Venemaal)


Välismaa
1 In.

15920 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
15920 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Üks kõige eksklusiivsemaid kingitusi – lend MIG-29-ga! Kihutada taevas kiirusega 2465 km/h ning tunnetada 9G-jõudu oma kehal – seda on kogenud väga vähesed! Enne lendu läbite spetsiaalse kursuse ning koolituse ja sooritate vastupidavuse testi. Seejärel teavitatakse Teile maksimaalne G-jõud, mida on teie keha valmis taluma. Samuti saate unikaalse võimaluse juhtida lennukit instruktori järelvalve all. Lennu lõppedes saate tunnistuse, mis kinnitab, et olete lennanud MIG-29-ga ning ületanud helikiirust. Kingituse hind sisaldab sõitu MIG lennukiga, majutuse või transpordikulud tuleb tasuda kingituse saajal või ostjal. Selle tegevusega võib end vigastada või saada isegi surma.

KINGITUSEST

Asukoht

Välismaa

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad. Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad.

Lisainformatsioon

Keelatud on tarbida alkoholi või muid meelemürke nii enne tegevust kui ka tegevuse ajal. NB! Kui esineb terviserikkeid või Te olete rase, siis palume konsulteerida arstiga. Igal juhul on Teil kohustus teavitada oma terviseriketest või rasedusest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta