Joogietikett praktikas - "Etikett ja käitumine"

1 2 3 4 5 (0)
Tallinn, Tartu
1 In.

35 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Kursus keskendub kahele peateemale: veini valimine ja serveerimine vastavalt kasutusotstarbele ning muude jookide serveerimine ja klassifikatsioon.

Kuidas katta lauda, lauakombed erinavates riikides, millega ja kuidas midagi süüa, abivahendid ja reeglid, milline klaas mille jaoks, põhikokteilid, toidukultuur erinevates maades, kohvi ja selle nimetused, Kuidas asetada taldrikule nuga ja kahvel kui tahad väljendada tänu hea toidu eest, Seda ja palju muudki saad teada kui tuled sellele kursusele.
KÄITUMINE JOOGIGA? On see üldse eriline teema? ON. Tegelikult lausa võtmeküsimus, sest serveerimise käigus ja valides olustikku on võimalik muuta halb jook huvitavalt omapäraseks ja hea jook võimatult halvaks. Aegajalt ikka satume maitsma mõne hooldamata kohvimasina tökat-vesist toodet, pakutakse kahtlase maitsega destillaadi jooki või imestame kuhu jäi nii kalli veini oodatud aroomirikkus. Halbu kogemusi saab vältida, tundes jookide serveerimise reegleid. Parimad maitseelamused vajavad õiget käitumist kõikide jookidega.

Mida kingitus sisaldab? Veini valimine roogade kõrvale, selle õige serveerimine ja omapärad mida teatud veinistiilide puhul tuleb jälgida on koolituse esimeseks osaks, koos võrdleva degustatsiooniga. Teises osas: kohvi, tee, õlu, muude kääritatud jookide ja kangete alkoholide serveerimise reeglid koos selgitustega.

Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Võimalik tellida ka individuaalselt oma üritustele või soovitud kohta.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta