Hiina massaaž

1 2 3 4 5 (4)
Tartu
1 In.

33 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Idamaine lõdvestus, mis toniseerib keha ja rahustab meelt

Hiina massaaži eripäraks on bioaktiivsete kanalite ja nendel asuvate punktide mõjutamine. Hiina massaaž ehk tuina on tuntud kui tõhus ravimassaaži meetod, samas on see soovitatav ka lihtsalt keha ja vaimu lõdvestamiseks või toniseerimiseks. Hiina massaaž sobib järgmiste haigust korral : südame-veresoonkorra talitluse häired, kõrge või madal vererõhk, liigeste ja lülisamba vaevused, lihas- ja närvivalud, peavalu ja migreen, seedeprobleemid, unehäired, stress.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab? 60 minutilist massaažiseanssi.


Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.Kliendid on öelnud (7)

Eveli Pung

Lõõgastav!

Kadi

Jäin väga rahule, kindlasti külastan sama massaaži uuesti! Peale massaaži tundsin ennast palju paremini!

Kristel

Meeldis. Tegemist on punktmassaažiga, kus tõesti tundsin, et mingit punkti masseerides oleks justkui nt jalgadesse voolanud energia. Võib olla see peabki nii olema, võib olla asi on minus, aga tõesti oli mõnus.

K

Hiina massaž oli väga mõnus. Arvasin ,et massaži tehakse ainult seljale, kuid tehti üle keha, alustades peast, lõpetades jalgadega. Soovitan kindlasti inimesele, kes on pinges. See massaž lõdvestab väga hästi.

Viktoria

Kuigi ma Hiina massaaži ei saanud, sest soovitud päevaks oli laupäev, kuid Dorpat Spa pakub Hiina massaaži vaid teisipäeviti, meeldis mulle ka klassikaline massaaž.

1 2
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta