Valikuga kinkekaart

Tuleshow ilutulestiku pakett

Tuleshow ilutulestiku pakett


Üle Eesti

550 € 621 € -11%

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
550 € -11%
621 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Ole ilutulestiku meister!

Hansa Ilutulestiku Tuleshow sobib hästi suurema sünnipäeva või erilisema tähtpäeva vürtsikamaks muutmisel ning on ideaalne lahendus uue aasta vastu võtmiseks. Paketis on 180 erineva efekti, värvi ja kaliibri suurusega võimast lasku, mis moodustavad 60 meetri kõrgusel imelise show.


Vaatemängu iseloomustavad 60 meetri kõrgusele lendavad 180 võimast laengut. Efektid lehvikus, finaaliks võimsad kuldsed kogupaugud - seda kõike vaid ühe süütamisega!


Mida kingitus sisaldab? Luksuslikku ja võimast 180 lasulist Tuleshow ilutulestiku paketti, millega saad korraldada enda valitud kohas ja ajal vinge ilutulestiku vaatemängu. Tuleshow ilutulestiku pakett toimetatakse sinuni kulleriga.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Tähelepanu, tegemist on pürotehnilise tootega – enne toote kasutamist lugeda kasutusjuhendit ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga. Pürotehnilise toote kasutamisel järgida avalikus kohas käitumise nõudeid.

 Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta