Sünnipäev Comma Gaming Arena VIP tsoonis

Soodus
0.0 0 tagasisidet

Sünnipäev Comma Gaming Arena VIP tsoonis


Tallinn
1-15 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

204,00 € 240,00 € -15% Viimase 30 päeva soodsaim hind: 240,00 €

204,00 € -%
240,00 €
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 240,00 €

Kirjeldus

Võimas mängutehnika ja mõnus õhkkond

Kutsu sõbrad tähistama oma sünnipäeva või korraldage seltskonnaga mõnus koosviibimine Comma Gaming Arena VIP tsoonis. Alumisel korrusel asuv VIP saal on varustatud viie maailmatasemel mänguarvuti, diivani ja lauaga sünnipäevade korraldamiseks. VIP saali eraldab põhisaalist heli summutav klaassein, mis teeb mängukogemuse vaikseks ja mõnusaks.

Sinu ürituse teevad meeldejäävaks viis maailmatasemel PC arvutit ning kaks PS5 tsooni, millest iga tsoon on varustatud nelja puldiga. Saal mahutab kuni 15 inimest (korraga saab mängida 13), soovi korral saate kaasa võtta oma toidu ja joogid ning küsimuste korral aitab teid sõbralik administraator.

Comma Gaming Arena on tipptasemel arvutimänguklubi Tallinna südalinnas. See on koht, kust leiad tipptasemel mänguarvutid, laia valiku mänge PC-l ja PS5-l, soodsad hinnad ning võimaluse nautida privaatsust VIP saalis. Comma Caming Arenal saab igaüks tunda ennast kübersportlasena.


Mida kingitus sisaldab?
 Kolm tundi Comma Gaming Arena VIP tsooni kasutust kuni 15 inimesele.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1-15 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Comma Gaming Arena

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta