Comma Gaming Arena kinkekaart

Soodus
0.0 0 tagasisidet

Comma Gaming Arena kinkekaart


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

24,00 € 30,00 € -20% Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,00 €

24,00 € -%
30,00 €
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,00 €

Kirjeldus

Võimas mängutehnika ja mõnus õhkkond

Comma Gaming Arena on tipptasemel arvutimänguklubi Tallinna südalinnas. See on koht, kust leiad võimsad mänguarvutid, laia valiku mänge PC-l ja PS5-l, soodsad hinnad ning võimaluse nautida privaatsust VIP saalis. Comma Caming Arenal saab igaüks tunda ennast kübersportlasena.

Comma Gaming Arena esimese korruse Main saalis asuvad 22 võimast mänguarvutit ning külmik jookide ja snäkkidega. Main saalis saad mängida üksi või korraldada koosviibimise koos sõpradega. Ülemisel korrusel on vajadusel olemas administraator, kes aitab teha ka esimesi samme, kui oled täiesti algaja.

Alumisel korrusel asuv VIP saal on varustatud viie maailmatasemel mänguarvuti, diivani ja lauaga sünnipäevade korraldamiseks. VIP saali eraldab põhisaalist heli summutav klaassein, mis teeb mängukogemuse vaikseks ja mõnusaks. Sünnipäevapeo korraldamise puhul saab Comma Gaming Arenale tulla oma toiduga.

 
Teise korruse PS5 saali on paigutatud 65” 4K telerid ning kaks Playstationi. Igal teleril saab mängida kuni neljakesi. Mängukogemuse teevad mugavaks diivanid, mille jalaosa käib lahti nagu tugitool ning annavad su jalgadale võimaluse puhata.

Mida kingitus sisaldab? Kinkekaarti saab kasutada iga Comma Gaming Arena teenusele 30 € väärtuses. Lisaks saab iga külastaja valida külmikust omale meelepärase joogi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Kestus sõltub valitud teenusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Mänguõigus laetakse inimese kontole peale aktiveerimist ning on aegumatu.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Comma Gaming Arena

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta