Kingitused isale

Iga tütre esimene armastus ja iga poja esimene kangelane - kes muu see ikka olla saaks, kui mitte isa? Kuidas aga leida kingitus isale, mis näitaks, kui palju temast hoolime? Meie soovitus - kingi talle üks tõeliselt mälestusterohke elamus! Kingitus.ee valikust leiad parimad kingiideed isale.

Vaata lisaks: kingitus sõbrale, kolleegile, vennale.

Vali vaade
Tulemused: 508
Vaadatud 60 - 508

Kingitused isale

Vanemad on vaieldamatult ühed olulisemad inimesed meie elus ning neile väärilise kingituse leidmine võib sageli tunduda pea võimatu ülesandena. Sinu kingiotsingute kergendamiseks oleme loonud käesoleva kategooria, kingitused isale, mille alt leiad üle 200 erisuguse kingiidee. Olgu tulemas kas isadepäev või isa sünnipäev - meie aitame sind! Samuti leiad meie lehelt ka eraldi kategooria nimega kingitused vanematele. Sealt alt võid leida elamusi, mis isale tähtpäevaks kinkida, et viimane saaks neid erilisi hetki jagada koos enda jaoks ühe olulisema inimesega. Novembrikuu teisel pühapäeval toimuva isadepäeva tarbeks oleme loonud ka eraldi kingikategooria, mille võid leida lehekülje ülaosas olevast menüüst.
Enamasti on just mehed need, kes otsivad halli argipäeva rutiinist välja pääsemiseks midagi adrenaliinirohket. Midagi, mis tekitaks neis tunde, et nad elavad elu täiel rinnal. Midagi, mis paneks neid tundma kui tõeline kangelane. Meie soovitaksime sellistele meestele kingituseks näiteks langevarjuhüpet või teisi taevalaotuses toimuvaid elamusi. Muidugi leidub ekstreemsusi ka madalamal, maapinnal - näiteks sõidukogemused erinevate superautodega. Superautode valikusse kuuluvad Ferrari F430, Lamborghini Gallardo ja KTM X-Bow R. Pakume ka mitmesuguseid laskmispakette, mis võivad tõepoolest tekitada tunde, nagu oleksid sa kangelane kusagilt põnevusfilmist. Isadele, kes teevad aga pidevalt rasket või füüsilist tööd kuluks kindlasti marjaks ära ka mõni meestele mõeldud hoolitsuspakett.

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta