Buduaari poole aasta tellimus

0.0 0 tagasisidet

Buduaari poole aasta tellimus


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

15,00 €

15,00 €

Kirjeldus

Säravad persoonid ja lennukad ideed!

Buduaar on naisteajakiri, mis on suunatud just neile naistele, kes soovivad oma elu vürtsitada põnevuse ja uute teadmistega. Buduaari soov on tuua esile oma lugejate parim mina, neid inspireerida ja õhutada enese proovilepanemist.

Mida kingitus sisaldab? Ajakirja Buduaar poole aasta tellimust (3 numbrit). Ajakiri käib üle kuu. Iga poole aasta tellimusega tuleb pakiautomaati ka väärtuslik kingitus.

 

Kingitus on sobilik naistele, kellele pakuvad huvi teemad nagu ilu, mood, elu kuldreeglid, põnevate persoonide avastused-õpetused, suurte tegude ja saavutustega naiste lood, minu päev, suhted, tervis (vaimne ja füüsiline), kodu, reis, test, sodiaagisaladused.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

6 kuu tellimus.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Buduaar

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta