Kodu & Aed tellimus (6 kuud)

0.0 0 tagasisidet

Kodu & Aed tellimus (6 kuud)


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

25,90 €

25,90 €

Elamuse kirjeldus

Asendamatu ajakiri sisustajale ja aiasõbrale!

Kodu & Aed on Eesti suurim kuukiri kodusisustajale ja aiasõbrale. Ajakiri pakub oma lugejatele ideid ja inspiratsiooni aasta igaks päevaks, tuues lugejani head nõuanded, praktilised soovitused ja innustavad ideed.

Rikkalik sisustusosa aitab muuta oma kodu hubasemkas ja isikupäraseks, leiad kaunid Eesti kodud, haaravad välismaa interjöörid, uued ja trendikad leiud koos traditsiooniliste lahendustega ning parimad sisustusnõuanded oma ala asjatundijatelt. 

Igale rohenäpule pakub mahukas aiaosa kõik vajaliku. Tähelepanu keskmes on silmatorkavad ilu- ja tarbeaiad, kaunid ja kasulikud taimed ning ekspertide väärt nõuanded. Loomulikult leiad igast numbrist ka isetegemisjuhiseid, maitsvate roogade retseptid ning toreda ja väärtusliku auhinnaga lugejamängu.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

6 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri ilmub igakuiselt, 12 korda aastas. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta