Valikuga kinkekaart

Kodu & Aed tellimus (12 kuud)

Kodu & Aed tellimus (12 kuud)


Üle Eesti

49,90 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
49,90 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Asendamatu ajakiri sisustajale ja aiasõbrale!

Kodu & Aed on Eesti suurim kuukiri kodusisustajale ja aiasõbrale. Ajakiri pakub oma lugejatele ideid ja inspiratsiooni aasta igaks päevaks, tuues lugejani head nõuanded, praktilised soovitused ja innustavad ideed.

Rikkalik sisustusosa aitab muuta oma kodu hubasemkas ja isikupäraseks, leiad kaunid Eesti kodud, haaravad välismaa interjöörid, uued ja trendikad leiud koos traditsiooniliste lahendustega ning parimad sisustusnõuanded oma ala asjatundijatelt.

Igale rohenäpule pakub mahukas aiaosa kõik vajaliku. Tähelepanu keskmes on silmatorkavad ilu- ja tarbeaiad, kaunid ja kasulikud taimed ning ekspertide väärt nõuanded. Loomulikult leiad igast numbrist ka isetegemisjuhiseid, maitsvate roogade retseptid ning toreda ja väärtusliku auhinnaga lugejamängu.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

12 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri ilmub igakuiselt, 12 korda aastas. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta