Ajakiri Kodu&Aed – väärt lugemine ja mitte ainult koduperenaisele!

Kolisin aasta aega tagasi oma majja. Toimetamist on siin endiselt oi-oi kui palju. Sellega seoses ka mõtteid, mida tahaks teha, kuid ideedest tuleb puudus. Jah, kogun neid palju internetist aga koguaeg ei viitsi arvuti taga olla, seepärast mõtlesin, et telliks ajakirja, mida mõnusalt diivanil olles lehitseda.

Ajakiri Kodu&Aed  uudised
Kodu-uudised ajakirjas Kodu&Aed

Liisk langes ajakirjale Kodu&Aed. See on ajakirja tutvustuse järgi Eesti suurim kuukiri kodusisustajale ja aiasõbrale. Sellest ajakirjast leiab rohkelt ideid ja inspiratsiooni, nõuandeid, ideesid ja praktilisi soovitusi nii aias toimetamiseks kui kodu sisustamiseks. Ja tuleb tunnistada, et ajakirja kirjeldusega ei oldud liiale mindud vaid nii tõepoolest ka on.

Ajakiri Kodu&Aed – inspiratsiooni nii tuppa kui õue!

Ajakiri on jaotatud erinevatesse teemagruppidesse. Nii leiad lugemist, kui soovid inspiratsiooni toas toimetamiseks kuid ka siis, kui hing ihkab õues midagi uut katsetada või lihtsalt inspiratsiooni saada. Ja loomulikult ei puudu ka toiduretseptid. Nii saad oma uhkest aiast nopitud ande mõnusaks roaks vormistada.

Igas ajakirjas on koht ka lugejamängule, ristsõnale, kodu-uudistele, raamatuelamustele, õigusnõule ja paljule muule. Samuti leiad mugavalt kõik aiandusega seotud üritused. Hästi mõnus koht avastamaks oma kodukandis ja kaugemal asuvaid sündmusi.

Ajakiri Kodu&Aed sündmustekalender
Sündmustekalender

Sisustuslehekülgedel on toodud mitmeid näiteid nii-öelda elust enesest, ehk siis on mindud kellelegi külla ja tehtud rohkelt pilte tema kodust ja aiast. Üks asi on rääkida trendidest ja toodetest, kuid hoopis põnevam on vaadata neid samu lahendusi kellelgi enese kodus. Sedasi saab hoopis parema pildi ette, kuidas miski kokku sobib ja mida teised on teinud.

Tore on ka see, et on välja toodud iga kuu kohta, millised aiatoimetused tuleks sel kuul ära teha. Minusugusele, kes ei ole eriline rohenäpp, on see hea spikker kuidas ja mida aias toimetada. Igati väärt lugemine! Samuti on olemas külvikalender, mis on taaskord hea spikker.

Ajakiri Kodu&Aed aiatoimetused
Aias toimetamise spikker

Jah, paljusid neid teemasid leiab kindlasti ka internetiavarustest, kuid pole midagi mõnusamat, kui jahedatel sügisõhtutel, kui aias toimetamine on lõpule jõudmas, tõmmata end diivanile kerra, võtta peale pleed ning kõrvale tass kakaod ning hakata ammutama inspiratsioone järgmiseks hooajaks.

Seega võiks öelda, et ajakiri Kodu&Aed on asendamatu sõber nii aiasõbrale kui kodusisustajale.

Tee kingitus iseendale või sõbrale! Ajakiri Kodu&Aed 6 kuu tellimuse leiad ka Kingitus.ee portaalist!

Comments

comments