Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Aerusurfi koolitus ühele Pärnus

(0)
Asukoht
Pärnu
Osalejad
1
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

30 €

Osta

Lõbus ajaviide mööda Pärnu rannajoont sõita ja päikest võtta!

Aerusurf ehk inglise keeles Stand up paddleboarding (SUP) on kombinatsioon aerutamisest ja surfamisest. Mis kõige olulisem, aerusurfi on väga lihtne õppida ja sõitmisega saavad hakkama kõik!
Aerusurf on üks kiiremini kasvavatest ja populaarsust koguvatest veespordialadest maailmas. Aerusurfiga saab tegeleda kõigil veekogudel alates ookeanidest, järvedest, jõgedest ja lahtedest kuni basseinideni, kui need on piisavalt suured. See on suurepärane viis teha keha üldtreeningut ning samaaegselt nautida veesporti uuel moel.

Mida kingitus sisaldab? 1-tunnist aerusurfi koolitust ja kogu vajaminevat varusust. MaxWave surfikeskuses saab õppida kõige kvaliteetsema Naish aerusurfivarustusega, mis on kõige stabiilsemad ja kergemad lauad (6 kg kergem tavalistest laudadest).

MaxWave Surf on ainuke 2007 aastast aastaringselt Pärnus tegutsev surfikeskus, kus saab külastada ka Pärnu ainukest surfipoodi, rentida parimat surfivarustust või võtta surfikoolitusi. Asume Pärnu rannapromenaadi lõpus surfialas otse surfitegevuse keskel. Meie koolitajateks on väga pika IKO koolituskogemusega oma ala professionaalid, kes on ka mitmekordsed Eesti meistrid, seega õpite tõelistelt oma ala professionaalidelt.

Asukoht

Pärnu

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerimine!

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Pärnu surfikeskus

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: