Välismaine ajakirjandus

Kas sinu kingisaaja on inimene, kellele lähevad korda traditsioonilised kingid? Või on tegemist kellegagi, kellele meeldib kursis olla igapäeva uudistega? Kingi talle välismaise ajakirjanduse tellimus. See on tõeliselt aegumatu ja samas ka praktiline kingitus.

Pane tähele, et meil on valik erinevaid temaatikaid, mille saad kinkida erinevaks perioodiks.
Sarnaseid kingitusi leiad ka ajalehtede kategooriast ja kodumaisest ajakirjandusest .

Vali vaade

Välismaine ajakirjandus

Ajakirjade lugemine on hea harjumus, mis harib, avardab silmaringi ja on igati traditsiooniline. Kas teadsid, et esimene päris ajaleht ilmus 1665. aastal Inglismaal? Sellest ajast saadik on loodud sadu, või isegi tuhandeid, erinevate teemadega väljaandeid. Iga asjaarmastaja leiab endale sobiva teemaga ajakirja. Teaduslikult on tõestatud, et kui inimene loeb mingit artiklit paberkandjal, siis on suurem tõenäosus, et uus informatsioon jääb paremini meelde. Lisaks võib veebipõhiseid ajakirju saata muud jamad: interneti ühendus võib sootuks kaduda või nutiseade võib mitte töötada. Trükitud versioonil selliseid probleeme ei esine.Teadlased on ka välja uurinud selle, et kui oled soetanud endale mingi ajakirja, mis sind huvitab, siis on suurem võimalus, et sa selle kindlalt läbi loed.

Vastupidiselt siis sellele, kui leiad mõne huvitava artikli lingi, mida sa ei pruugi enam kunagi hiljem avada. Kui valid ajakirja tellimuse kingituseks, siis võid kindel olla, et oled läinud äärmiselt praktilist ja traditsioonilist teed. On inimesi, kellele tuletab värske trükipaberi lõhn meelde lapsepõlve, kuid on ka neid, kes igatsevad lihtsalt aega ilma nutiseadmeteta. Kingitus.ee valikust leiad mitmete huvitavate välismaiste ajakirjade tellimused. Kusjuures, sa saad ise valida ka tellimuse perioodi. Ja miks mitte premeerida ennastki mõne huvitava väljaandega? Meilt leiad kõikidele midagi. Kingi ajalehe tellimus, kingi uued teadmised, millest võib välja kujuneda isegi ka hobi.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta