Kodumaine ajakirjandus

Kodumaine ajakirjatellimus on väga praktiline kingitus! Vaatamata sellele, et palju teavet on veebis, jääb ajakirjade tellimine kingitusena üheks aegumatumaks kingiks. Valikut on meil seinast seina - alates maailma kuulsaimast populaarteaduslikust ajakirjast National Geographic, lõpetades Eesti populaarseima IT- ja tehinkaajakirjaga Digi.

Isegi spordisõbrad ja käsitööhuvilised ei pea pettuma. Meie kingieksperdid on kodumaise ajakirjatellimuste valikus kõigi peale mõelnud!Lisaks kõigele tuleb kingituse saajale värske ajakiri pärast tellimist otse koju kätte. Vaata ka ajalehed  ja välismaine ajakirjandus .

Vali vaade
Tulemused: 41

Kodumaine ajakirjandus

Kas teadsid, et 1766. aastat loetakse eestikeelse ajakirjanduse alguseks? Tolleaegsele orjarahvale/talupoegadele loodi praktilist nõu andvat nädalaleht “Lühhike öppetus”, mis keskendus peamiselt rahva tervishoiu parandamisele. Sellist ajakirja sai endale soetada näiteks kirikute ja pastoraatide kaudu. Õnneks tänapäeval on ajakirjade tellimine kergem kui kunagi varem ning selles osas tuleme ka meie appi! Arvestades meid ümbritsevat meediarohkust, võib pidevas infotulvas navigeerimine ikka päris keerukas olla. Ühe huviallika kohta on sadu internetilinke, mis on veel omakorda täis erinevaid tähelepanu segavaid pop-up reklaame.

Kodumaise ajakirjanduse tugevaks küljeks on nimelt fookus spetsiifilistele teemadele, mis just lugejat huvitavad.Oleme siia kokku kogunud mitmekesise valiku enesearendajatele ning kvaliteediarmastajatele. Üllata enda lugemist armastavat sõpra või lähedast unikaalse ning aegumatu kingitusega! Tead kindlasti kedagi, kes naudib lahendada ristsõnu või hoopiski koolijütsi, keda paelub imeline ajalugu ja imeline teadus? Või soovid, et su arvutikauge vanaonu oleks alati värskete uudistega kursis? Siis kujuta ette, kuidas ta veel rõõmustab, kui teda ootab postkastis vabalt valitud kodumaise ajakirjanduse tellimus! Lugemisrõõmu jätkub kindlasti veel pikaks ajaks!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta