Ajalehed

Kas Sinu kingisaaja igapäeva rutiini kuulub igahommikune ajalehe lugemine? Kas tegemist on inimesega, kes igal juhul valiks traditsioonilise paberkandjal väljaande nutiseadme asemel? Sel juhul vali talle midagi, mis oleks käega katsutav, täis uusi teadmisi ja värskeid uudiseid. Otsusta kingituse kasuks, mis toimetatakse värske trükipaberi lõhna saatel koju kätte!

Siit võid leida erineva valiku huvitavast kodumaisest ajakirjandusest , kuid omal kohal on ka mitmekülgne välismaine ajakirjandus.

 

Vali vaade

Ajalehed

Eestikeelse ajakirjanduse alguseks loetakse 1766. aastat, kui Põltsamaal hakkas ilmuma arstiteadusliku sisuga ajaleht. Kuid tõeliselt sai eestlane rutiinse ajalehe lugemisharjumuse maigu suhu 1857. aastal Pernu Postimehe saabumisega. Eesti rahva jaoks oli algamas uus ja elumuutev teekond, mis viis neid kirjaoskamatusest põlluharijatest oma enda riigi valitsejateks. Kvaliteetne ajakirjandus on midagi, mis on tänapäeval äärmiselt hinnas, sest seda üritavad matta kollane ajakirjandus ja ka peavoolumeedia. Lisaks on ajalehe lugemine ning selle koju tellimine paljude inimeste jaoks traditsioon, mis ehk meenutab meile minevikus (või ka lapsepõlves) meelde jäänud värsket trükipaberi lõhna.

Aega ilma sotsiaalmeedia või nutiseadmeteta. Kodumaistest ajakirjandusest pakume me erinevaid väljaandeid, lemmikloomateemalistest väljaannetest ristsõnadeni. Oma osa leiavad ka spordi- ja koduteemalised ajakirjad ja ka näiteks tehnikaajakirjad. Välismaisest valikus on aga erinevad fotograafia väljaanded, mainekas Vogue ja National Geographic, mille kaante vahelt lausa punnitavad uued ja huvitavad faktid välja. Muidugi saad sa ise valida, mis perioodiks valitud väljaande tellimust soovid kinkida. Erinevate ajalehtede ja ajakirjade tellimuste kinkimine on hea sellepärast, et siis oled ju kaudselt kinkinud teadmisi. Muidugi me ei pane ka kätt ette, kui soovid hoopiski endale midagi tellida. Kingi enda lähedastele teadmisi, mis jäävad teda saatma kogu elu ning nippe ja trikke, mis aitavad teda igapäevaelus. Kingi lugemisharjumus!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta