Toitumisnõustamine Teraapialaekas

1 2 3 4 5 (3)
Tallinn
1 In.

35 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Toitumisnõustamine on teenus kõigile neile, kes soovivad oma toitumisest rohkem teada saada ning menüüd rikastada

Toidumaailm on suur ja lai ning tänapäeval on poeski käimine ülimalt keeruline, kuna nii palju leidub poelettidel igasugust jama, mis inimkehale teps mitte kasulik ei ole. Kahjuks on laialt levinud teadmatus ja kuna seesama jama on tihti ka odav, siis jõuabki see meie toidulaudadele. Kui soovid tarbida puhast toitu, mis su keha tõeliselt toidaks, tuleks keskenduda võimalikult vähe töödeldud toiduainetele ning õppida ka ise süüa tegema.

Mida kingitus sisaldab? Toitumisnõustamine kui teenus kujutab endast umbes tunniajast vestlust toiduteemadel. Selle käigus uurime välja ka sinu toitumisharjumused ja üritame leida, mis valesti on (kui midagi poleks valesti, siis poleks toitumisnõustamine ilmselt sulle huvi pakkunudki). Saad hunniku kasulikke nõuandeid, kuidas oma toitumist parandada. Näiteks nippe-trikke kiire tööpäeva eineteks. Toitumisnõustamine on justkui nipinurk, kust lahkud tarvilike vahenditega, mille abil oma toidulauda küllastada. Siin võid küsida, milliseid toiduaineid poest valida, kuidas suhkruta maiustusi valmistada, kus teha mineraalide ja vitamiinide tasemete kontrollimiseks vereteste jne. Kui küsimused varem juba ette ära saadad, saad eriti läbimõeldud vastused!


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Lisatasu eest on võimnalik ka tellida endale personaalne toitumiskava.Järele proovitud!

Liisa

Toitumine on hea tervise alus!
Ei leidu vast kedagi, kes seda ei teaks. Mis valmistab aga raskusi üldiselt on teadmised. Selleks ongi ideaalne lahendus toitumisnõustamine. Seal analüüsitakse su menüüd ja saad juhtnööre, mida muuta paremuse poole. Mida süüa, et oleks energiat varahommikust hilisõhtuni.
 

Miks seda elamust kogeda?

  • Kasulikud teadmised tervislikuks toitumiseks
  • Erinevad soovitused 
  • Põnevad retseptid

Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta