Tervistav magneesiumkloriidi jalahoolitsus

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Tervistav magneesiumkloriidi jalahoolitsus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

30,00 €

30,00 €

Kirjeldus

Keha ja vaimu tervendav hoolitsus, mis garanteerib stressivaba olemise ning magusa une

Magneesiumipuudus on levinud probleem ning väljendub paljude erinevate sümptomite näol nagu näiteks väsimus, unetus, peavalud, ärevus, depressioon, lihasvalu, lihaskrambid, rahutute jalgade sündroom jne.

Jalahoolitsuses kasutatakse kõrge kvaliteediga puhast magneesiumkloriidi, mis on pärit 1600m sügavuselt maapõuest Zechsteini piirkonnast.

Esimestel kasutuskordadel võib magneesiumkloriid nahal tekitada lühiajalist kipitus-/ sügelustunnet.

Mida kingitus sisaldab? Hoolitsus algab soojendava jalavanniga (15min), millele järgneb sammu kergendav jalamassaaž kuni põlvedeni (20min). Nii vannivees kui massaažiõlis on kasutuses oma tervistavate omaduste poolest tuntud magneesiumkloriid. Lisaks osalejale kaasa üllatuskingitus!

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

35 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kreutzwald

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta