Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Tai massaaž Teraapialaekas

(1)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

38 €

Osta

Tuhandeid aastaid vana kunst Aasiast

Tai massaaž on meditatiivne ja joogalik protsess, mida sageli nimetatakse ka laisa inimese joogaks. Nimelt on see sama vabastav ja mõnus kui joogatunnis käimine, ainult et ise ei pea eriti midagi tegema, võibolla vahepeal sisse-välja hingama, sest joogat teeb su kehaga hoopis massöör. Tai massaaži tehakse läbi riiete ning selles on väga palju vajutusi, milles massöör kasutab ära gravitatsiooni ja oma keharaskust. Teine oluline osa on venitused ja kerged väänamised-rotatsioonid.

Mida kingitus sisaldab? Tunniajast massaažiseanssi, milles keskendutakse väga palju jalgadele. Võrreldes klassikalise massaažiga on seljale tunduvalt vähem võtteid, kuigi nii mõnedki venitused pakuvad palju suuremat vabastust kui klassikaline mudimine. Seanss algab üldjuhul selili lamades jalgade masseerimisest. Järgnevad käed, siis ümberpöörd ja jälle jalad, lisaks tuhar ja selg. Lõpetuseks turjamassaaž, kael ja abaluud ning hunnik mõnusaid venitusi istuvas asendis.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordiriided.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Teraapialaegas

Kõik teenused
Järele proovitud!
Kingiekspert
Carmen
Hinne
Suur kergendustunne!
Teraapialaegas asub väga mugava koha peal, toad on seal hubased ja vaiksed ning meeli rahustavad. Tai massaaž on tugevamat laadi lihaste venitamine ja nende vabastamine. Massöör oma eriala asjatundja ja väga tore neiu. Pärast seanssi oli suur kergendustunne, nagu oleks 10 kg õlgadelt kadunud ja jalad olid mõnusalt kerged. Lust oli sealt kergema tundega väljuda. Soovitan seda kindlasti kõikidele, kes tunnevad vähekenegi pingeid või lihasevalusid.

Miks seda elamust kogeda?

  •  Hea asukoht
  •  Meeli rahustav
  •  Pingetest vabastav

Kliendid on öelnud (1)

1

Hillar

Täiesti rahul. Soovitan!

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: