Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Rasedusaegne Tai massaaž matil

(7)
Asukoht
Kalamaja
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

30 €

Osta

Lapseootamine on imeline aeg naise elus. Regulaarne massaaž on üks võimalus seda täiel rinnal nautida. Teadlik rahulik puudutus annab heaolutunde nii emale kui lootele.

Tulevase ema hea enesetunne lapseootamise ajal on loote harmooniliseks arenguks esmatähtis. Pärast massaaži tunneb tulevane ema end rahuliku ja rõõmsana, see emotsioon kandub koheselt üle ka lootle. Hea füüsiline vorm kergendab omakorda lapse ilmaletoomist ja kiirendab sünnitusjärgset taastumist.
Rasedusega kaasnevad muutused kehas võivad naisele erinevad vaevusi ja ebamugavusi põhjustada. Mõned näited: seljavalud, raskustunne alaseljas, puusades ja jalgades, käte-jalgade suremine ning tursed, ülaselja ja kaela pinged, jalgade krambid ning unehäired. Selliseid vaevusi saab väga hästi massaažiga leevendada. Koos lõdvestava hingamisega aitab kerge massaaž naise kehal lihaspingeid maandada, rahustab tema närvisüsteemi suurendades heaoluhormoonide (endorfiinide ja serotoniinide) eritumist, mis omakorda läbivad platsenta ja mõjuvad rahustavalt ka lootele. Need tulevased emad, kellel raseduse normaalne kulg on lubanud raseduse lõpuni massaaži saada, tunnetavad paremini oma keha, mis lisab eelseisvaks sünnituseks enesekindlust. Sünnitus kulgebki harilikult kergemini, kuna vaagnapõhja lihased on lõdvestunud.

Mida kingitus sisaldab? 60 minutilist massaažiseanssi rasedale. Hellades Kolumatsides tehakse spetsiaalselt beebiootel naistele mõeldud tai massaaži. Kasutatavad võtted erinevad oluliselt tavapärasest tai massaažist. Matil sooritatav massaaž toimub rahulikus, hingamist järgivas tai massaažile ainuomases rütmis. See rütm rahustab ja tekitab helgemaid, enesekindlamaid mõtteid. Läbi riiete teostatav vajutuste ja venituste tehnika loob tasakaalu hinge ja keha vahel.
Vastavalt sellele, kuidas tunneb ennast laps ja ema, leitakse massaažiks kõige mugavamad ja turvalisemad asendid. Vajadusel kasutab massöör lapseootel naise toestamiseks erinevaid mugavaid patju või kott-toole, andes nii tulevasele emale kõige sobivama toe ja kindlustunde.

Rasedate massaaži ja massöör Toomas Raju kohta loe veel:
http://www.ya.ee/cms/file/ajakiri/YAkevad2013.pdf

Asukoht

Kalamaja

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Lapseootel naisele võib massaaži teha, kui tulevase ema tervis on hea ja rasedus kulgeb normaalselt. Tervisehäirete korral tuleb kindlasti konsulteerida arstiga.
Hellad Kolumatsid kasutavad massaaži käigus ainult kõige kvaliteetsemaid Frantsila massaažiõlisid.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Hellad Kolumatsid

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: