Särav naeratus fotovalgendusega

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Särav naeratus fotovalgendusega


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Kiirelt, mugavalt ja ohutult säravvalge naeratus

Estee ilusalongides pakutaval fotovalgendusel kasutatakse kõige kaasaegsemaid, turvalisemaid ja efektiivsemaid tehnikaid. Seda ikka selleks, et saavutada kerge vaevaga kaunid ja valged hambad.
Protseduur algab hammaste puhastuse ja nende tooni määramisega. Edasi kantakse nii ülemistele kui ka alumistele hammastele 100% naturaalne valgendav geel ning valgustatakse neid LED lambiga. Valgendav geel aktiviseerub lambi abil ning kõigest kolme 15-minutilise seanssi jooksul eemaldatakse toidu, kohvi, tee, tubaka, punase veini ja muud tumedamad laigud.
Fotovalgenduse protseduur on täiesti ohutu ja valutu ning ei kahjusta hambaid ega igemeid. Hammaste toon võib muutuda suisa 4-8 tooni võrra, sõltuvalt eelnevast toonist. Õigel hooldamisel püsib tulemus suisa ühe aasta.

Enne protseduuri on soovitatav teha hammaste soodapesu. Kolm päeva pärast protseduuri tuleb vältida kohvi, tee, punase veini, tubakatoodete ja šokolaadi tarbimist. Pane tähele, et protseduuri tegemine on ebasoovitav, kui oled rase või toidad rinnaga. Valgendamise protseduur üldiselt ei toimi kroonidele ning plommidele.
Seansse soovitatakse läbi viia mitte sagedamini kui üks kord nelja nädala jooksul.

Mida kingitus sisaldab?
 Ühetunnist fotovalgenduse protseduuri endale sobivas Estee ilusalongis Tallinnas.

Fotovalgendus sobib nii naistele kui ka meestele alates 18. eluaastast.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta