Pakett "Igavesti siledad sääred"

0.0 0 tagasisidet

Pakett "Igavesti siledad sääred"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

1100,00 €

1100,00 €

Kirjeldus

Ilu- ja terviseteenused Decus ilukliinikus

Seelikute ja kleitide aastaajal muutuvad jalakarvad naiste jaoks eriti tüütuks. Kingipakett "Igavesti siledad sääred" teeb naise elu nii palju lihtsamaks, sest võimaldab karvadest igaveseks vabaneda. Kingisaajat ootab ees täiesti valutu säärte laserepilatsiooni kuur Decus ilukliinikus.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab naistele mõeldud säärte laserepilatsiooni kuuri. Kingisaajale saadetakse elektrooniline kinkekaart, mille ta saab mugavalt lisada Google või Apple Wallet'isse.

Pakett sobib absoluutselt kõigile naistele.

Decus kliinik on keskendunud esteetilisele meditsiinile ja minimaalselt invasiivsetele protseduuridele. Kliinikus pakutakse üle 40 erineva teenuse, mis aitavad säilitada nooruslikku välimust, taaselustada nahka ja parandada esteetikat.

Decuse lähenemine on alati individuaalne, keskendudes kliendi vajadustele ja soovidele. Raviplaan pannakse paika eelneva konsultatsiooni käigus.Decus ilukliiniku väärtusteks on kompetents, täpsus ja kõrge kvaliteet. Kliinikus töötavatel raviarstidel on tugev professionaalne taust, mida toetab aastatepikkune meditsiinivaldkonna kogemus. Decuse raviarstid täiendavad end regulaarselt nii Eestis kui ka välismaal, mis võimaldab klientidele pakkuda pidevalt uusimaid ravimeetodeid ja -tehnikaid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Protseduuridele on lihtne registreeruda läbi kodulehe broneerimissüsteemi. Kodulehelt leiab teenuste kohta ka põhjalikku infot.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Decus ilukliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: