Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

K18 juuksehooldus

0.0 0 tagasisidet

K18 juuksehooldus


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

51,99 €

51,99 €

Kirjeldus

Tugevad, siledad ja elastsed juuksed

K18 juuksehooldus on bioteadusel põhinev juuste biomeetriline ravi, mis parandab juukseid vaid nelja minutiga. Tegu on ainulaadse, patenteeritud bioaktiivse peptiidiga, mis sillutab tee uue generatsiooni juuksehooldusele. K18 on esimene toode, mis kasutab biomimeetikat katkenud keratiinsidemete taastamiseks, mis on tekkinud blondeerimise, värvimise ja keemilise töötlemise tagajärjel. Ei mingit kosmeetillist keemiat, puhas bioteadus. On aeg anda oma juustele tervis tagasi!

Hoolduse tulemuseks on juuksed, mis on jälle tugevad, siledad ja elastsed, nähes välja nagu uued. Mida rohkem on juuksed kahjustunud, seda muljetavaldavam on tulemus.

K18 sobib kõikidele juuksetüüpidele ja igale põlvkonnale. Eriti hästi sobib hooldus kahjustunud juustele, olgu need siis tingitud keemilisest töötlusest, mehaanilisest või kuumtöötlusest või keskkonnamõjudest. Aja jooksul lõhuvad need kahjustused juukseid ning need kaotavad oma algse sära ja elastsuse.

K18 ei sisalda parabeene, sulfaate, silikoone, ftalaate, naatriumkloriidi, tehisvärve ega formaldehüüdi.

Mida kingitus sisaldab? K18 juuksehooldust ning kingitusena kaasa K18 juuksemask. Kinkekaarti saab kasutada Tsikiita või Thaleia ilusalongis Tartus.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tsikiita Thaleia Ilusalongid

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet