Hambakliinik EstDental kinkekaart

0.0 0 tagasisidet

Hambakliinik EstDental kinkekaart


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

60,00 € 120,00 €

60,00 €

Kirjeldus

Terved hambad on hea tervise alus

Tallinna südalinnas asuv EstDental hambakliinik pakub kvaliteetset ravi sinu hammaste ilu ja tervise heaks. Kliiniku personal teeb oma tööd kogu hingega ning oluliseks peetakse patsientide usaldust ja rahulolu.
Hambakliinik on avatud ka nädalavahetustel ning hommikul ja õhtul, mis annab võimaluse hambaarsti külastada ka neil, kellel tööpäeva sees aega ei ole.

Mida kingitus sisaldab?
Kinkekaardi väärtuses teenuseid EstDental hambakliinikus.

Pakutavad teenused: diagnostika, üldhambaravi, parodontoloogia ehk igemeravi, endodontiline ravi ehk juureravi, kirurgia, implantatsioon, proteesimine, hammaste valgendamine ja lastestomatoloogia.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Kestus sõltub valitud teenusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Estdental Hambaravi OÜ on Eesti Haigekassa lepingupartner.
Hambakliiniku tegevusloa number: L05558.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

EstDental Hambaravi

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta