Meie garantiid

Turvaline ostukoht

Kingitus.ee on saanud Eesti E-kaubanduse Liidu poolt märgistuse kui turvaline ostukoht. 

• “Turvalise ostukoha” märgiga e-poodides on ostmine turvaline. Need veebipoed on usaldusväärsed ning on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt kontrollitud ja vastavad märgise saamiseks esitatud. Loe lähemalt...

• Kingitus.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide privaatsust ja hoolitseda, et isikuandmed on kaitstud. Loe lähemalt...

 

3-aastane kehtivuse garantii

Ainult meilt saad 3 aasta pikkuse kehtivuse ilma lisatasudeta! 1 aasta jooksul saab kinkekaarti kasutada kinkekaardil väljatoodud elamusena ja ülejäänud 2 aastat samaväärse kinkekaardina. Kingisaajal on 3 aastat, et kinkekaarti kasutada ja kogeda unustamatuid hetki. Tal tuleb vaid leida endale sobiv kuupäev ja broneerida aeg elamusele - unistuste elluviimine pole kunagi lihtsam olnud!

Kampaaniapakkumised võivad kehtida vähem kui 3 aastat, kui pakkumisele või kinkekaardile on märgitud lühem kehtivusaeg. Kui kinkekaart on tähistatud sõnaga “Välkmüük”, kehtib lühem kehtivusaeg, mis on märgitud iga vastava tähistusega pakkumise või kinkekaardi juurde.

 

Hinnagarantii

Garanteerime, et meil müüdavatele elamustele ei ole juurde pandud hinnalisa, st, et elamuse hind meie poes pole kunagi kallim kui teenusepakkujal. Kui ostad mõne hinnagarantii märgisega toodetest ja leiad sama elamuse soodsamalt teenusepakkujalt* ning teavitad meid sellest 14 päeva jooksul pärast kingi ostu, kanname sulle, pärast teenusepakkujalt tagasiside saamist, ostetud kingituse raha tagasi ja saad elamust kogeda tasuta!

 

Tagastus- ja vahetusgarantii

Meie lehelt ostetud kasutamata kinkekaarte saab tagastada 14 päeva jooksul pärast ostu.**
Igat kinkekaarti saab kehtivusaja vältel vahetada kas sama väärtusega või kallima kinkekaardi vastu. Kallima kingituse puhul tuleb tasuda hinnavahe. Uuele kinkekaardile jääb eelmise kinkekaardi kehtivusaeg.

 

1 minuti ostugarantii

Loome võimalused võimalikult kiireks ostlemiseks - saad ühe minuti jooksul osta unikaalse elamuskingituse, mis on seejärel kohe valmis edasi kinkimiseks! Ostes internetipoest, vali tarnemeetodiks keskkonnasõbralik e-kinkekaart ning kingitus saadetakse mõne minuti jooksul sisestatud meiliaadressile.***

 

Unistuste täitumise garantii

Üle 15 tegutsemisaasta jooksul on kingitus.ee täide viinud üle 400 000 unistuse Eestis ja üle 2 miljoni üle terve maailma! See on meie parim visiitkaart ja tõestus klientide usaldusest meie vastu. Meiega on unistuste elluviimine nii lihtne!

 

Kvaliteedigarantii - 15+ aastat garantiid

Oleme esimene elamuskingituste pood Eestis. Meie tiim töötab igapäevaselt, mitte ainult selle kallal, et pakkumised oleksid pilkupüüdvad, vaid ka varieeruvad ja hinna poolest kõigile kättesaadavad. Tegutseme 5 riigis - see aitab meil olla kursis rahvusvaheliste trendidega, vahetada infot ja teadmisi ning tuua Eesti turule uusi põnevaid lahendusi. Meiega on unistuste elluviimine ääretult lihtne ja meeldiv!
Aitame sul valida kingituse, mis vastab ideaalselt sinu lähedase soovidele. Meie pakkumistest leiad elamus-kinkekaarte, kingituspakke ja kinkekaarte.
Loome erakordseid projekte, mis vastavad meie klientide ootustele.

Avasta:
Sita teeninduse õhtusöök
Õhtusöök pilkases pimeduses
Superautod

 

*Teenus, mida pakub sama teenusepakkuja ja mis on identne meie kaupluses pakutava kingitusega. Kingitus.ee töötajad saavad endale õiguse soodushindadele nii tavaliste allahindluste, kui ka hooajalistele allahindluste ajal, püsikliendi- ja grupisoodustustel jne.
Kas leidsid teenusepakkujalt soodsama hinna kui meilt? Anna meile teada aadressil info@kingitus.ee ja naudi elamust täiesti tasuta!
NB! Ausa hinna garantii ei kehti meelelahutustele välismaal, seoses vahetuskursside kõikumisega ning majutuspakettide puhul, millede hinnad muutuvad vastavalt hooajale.
**Kingituse hind makstakse tagasi ostja kontole. Kui kingitus on ostetud kingipoest, kantakse summa tagasi samas väärtuses kinkekaartide näol. Kingituse tagastamiseks saada päring info@kingitus.ee. Päring peab sisaldama kinkekaardi reserveeringukoodi, ostukinnitust ja ostja pangakonto numbrit.
***Meist mitteolenevatel põhjustel võib e-kinkekaardi saatmine veidi hilineda.