Kingitus.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja hoolitseda, et Teie isikuandmed on kaitstud. Kingitus.ee tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Lühidalt Kingitus.ee privaatsuspoliitikast

 • Kingitus.ee ei kasutata oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;

• Kingitus.ee ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele.

Autoriõigus

Kingitus.ee veebilehe tekstid ja muu sisu on autoriõigustega kaitstud. St. ei ole õigust kopeerida Kingitus.ee kodulehel olevat infot ilma Kingitus.ee nõusolekuta, välja arvatud juhtudel, kui seda kasutatakse isiklikel eesmärkidel.

Isikliku info kogumine ja kasutamine

Tingimusel, et klient annab meile oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jne), võimaldab see Kingitus.ee-l rahuldada klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.

Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) ei ole teada kolmandatele isikutele. Kingitus.ee austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Kingitus.ee teated

Kingitus.ee uudiseid e-posti teel saavad ainult selle tellinud klientid. Kui klient ei ole huvitatud Kingitus.ee poolt saadetud uudistest, võib ta igal ajal keelduda. Kingitus.ee saadab vaid olulist infot, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Mitte isikuandmete kogumine ja kasutamine

Statistilistel eesmärkidel kogub Kingitus.ee teavet veebilehe külastajate kohta (külastuse aeg, kestus, veebilehe külastajate arv, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid see annab statistilist teavet, mida Kingitus.ee saab analüüsida ja seeläbi saidi funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil. Külastaja teavet ei edastata kolmandatele osapooltele.

Kommentaarid

Kingitus.ee omab asjakohast teavet, mida on meile andnud külastajad. Seda saab lugeda Kingitus.ee veebisaitidilt kommentaaride alt.

Kliendi andmete avalikustamine kolmandatele isikutele

Kingitus.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja edastada oma klientide isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Linke teistele veebisaitidele

Kingitus.ee veebileht sisaldab linke ka teiste isikute, ettevõtete või organisatsioonide veebilehtededest, kuid Kingitus.ee ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

Kingitus.ee privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt

Kasutades Kingitus.ee teenuseid kinnitab klient, et on tutvunud Kingitus.ee privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

 

Kui teil on mingeid märkusi ja ettepanekuid Kingitus.ee privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel info@kingitus.ee

Privaatsuspoliitika on sellele saidile uuendatud.
Privaatsuspoliitika on viimati uuendatud 2015. aasta novembris.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta