Kinkekaardid

eKingitus

eKingitus- kingitus 1 minutiga! eKingitus on PDF formaadis elektrooniline kinkekaart, mis saadetakse Sinu emailile kohe pärast selle eest tasumist. Seejärel võib kaardi välja printida või edasi saata. 
eKingitust saab tellida igal ajal olenemata kellaajast või geograafilisest asukohast. 


Kinkekaardid

Meie valikus on enam kui 1000 erinevat elamuskingitust langevarjuhüpetest massaažideni. Valitud kingitused saab tellida koju posti või kulleriga. Soovi korral võib need ka tellida meie kingipoodidesse


Kingipoe kinkekaardid

Meie kingipoodidest leiad valiku meie kõige populaarsematest toodetest trükitud kinkekaartidena. NB! Meie kingipoodidest saab osta kõiki meie kodulehe kingitusi. Kingitused, mida ma ei paku sellisel kujul, trükitakse kingipoes välja värviliselt meie paberile.


Kingitus.ee kinkekaardid

Kui Sa ei tea, mida valida, vali Kingitus.ee kinkekaart! Kingisaaja saab seejärel juba ise endale meelpärase kingi valida.


Kingituspakid

Meie valikus on kingituspakid, mis pakuvad elamusi erinevale maitsele. Väikestes kingituspakkides on 30-60 erinevat elamust, mille seast saab kingisaaja valida meeldivaima. Kingi vabadus valida!


Väiksed kingituspakid

Meie valikus on kingituspakid, mis pakuvad elamusi erinevale maitsele. Väikestes kingituspakkides on 6 erinevat kingitust, mille seast saab kingisaaja valida meeldivaima. Kingi vabadus valida!