Laskmine käsirelvadest Maffia pakett Tartu Lasketiirus

1 2 3 4 5 (3)

Hea sõnaga võidab palju, aga hea sõna ja relvaga võidab veel rohkem! (Al Capone) 

Uskumatu võimalus tulistada ise erinevatest käsirelvadest! Taktikalise laskmise keskus on parima relvavalikuga lasketiir Euroopas. 

Mida elamuskingitus sisaldab?

Laskmist õpetab ning juhendab instruktor.

• Ruger MK3. 10 lasku
• Revolver .38 Soliidne, läikiv ja võimas revolver on alati olnud maffiameeste üks eelistusi. 5 lasku
• Taktikaline (lühike) pumppüss. Relv saanud omale hellitava nime ”Mr Roomcleaner”, mis tähendab, et ta on efektiivne lähivõitlusel ruumide (tänavate) puhastamisel. Kui on vaja teha pakkumine, millest ei saa keelduda... 5 lasku
• Püstol Desert Eagle .50 Maailma kõige võimsam püstol, mille välimus ütleb kõik. Kaal tühjalt 2 kg, tulelont kuni 3 meetrit. Iga maffiafilmi kohustuslik osa! 1 lask
• Ruger American Rifle. 3 lasku
• Ruger 10/22. Tegu on kompaktse ja vaikse täpsuspüssiga, millega saab varjatult ja kiiresti ebasobivat elementi likvideerida või muid eriülesandeid täita. 10 lasku
• Thompson. 5 lasku

Kellele elamuskingitus sobib?

Kingitus on tõelisele mehele! Kuid oodatud on ka laskmishuvilised naisterahvad.

 


Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Relva on keelatud kasutada alkoholijoobes või meelemürkide mõju all. Isikut tõendav dokument on vajalik.Järele proovitud!

Lee

Võimatu unustada, võimas ja pöörane kogemus!
Esimest lasku tehes oli närv ikka korralikult sees ning polnud õrna aimugi, mida oodata. Pärast lasku sain aru, et tegemist on ühe kõige ägedama elamusega, mida olen kogenud ning edasi polnud närvidest enam juttugi. Nautisin kogemust täiel määral.
Kogu protsess oli teenusepakkuja poolt äärmiselt läbi mõeldud ning meeldivaks ja lihtsaks tehtud. Oli võimalus küsida ka küsimusi, ning loomulikult lasime oma fantaasial lennata, uurides maailma kõige võimsamate relvade kohta ning erinevate nüansside kohta. Pettuma ei pidanud kordagi, sest instruktor teadis tõesti relvadest väga palju ning rääkis ka mõne huvitava seiga, mis ikka mõnusalt muigama pani. 
 

Miks seda elamust kogeda?
• Mõistliku hinnaga adrenaliinilaks, mida igapäevaelus kogeda ei saa
• Hoopis teine arusaam ja tunnetus tulirelvadest
• Võib tekitada sõltuvust, sest kogemus on äärmiselt vinge!


Kliendid on öelnud (1)

Brigitta

Laskmise Maffia pakett Tartus oli väga äge ja meeldejääv. Meeldis veel see, et igat relva tutvustati ja räägiti selle ajalugu.

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka: