Laskmine käsirelvadest Maffia pakett Tartu Lasketiirus

1 2 3 4 5 (3)
Tartu
1 In.

60 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Hea sõnaga võidab palju, aga hea sõna ja relvaga võidab veel rohkem! (Al Capone) 

Uskumatu võimalus tulistada ise erinevatest käsirelvadest! Taktikalise laskmise keskus on parima relvavalikuga lasketiir Euroopas. 

Mida kingitus sisaldab? Laskmist õpetab ning juhendab instruktor. Kokku 36 lasku.

• Püstol Ruger MK3 - Kaliiber .22lr. - Ruger MK3 koos summutiga. Eriüksuste poolt kasutatav vaiksete operatsioonide relv. 10 lasku.
• Revolver .38 spl - Kaliiber .38SPL. - Soliidne, läikiv ja võimas revolver on alati olnud maffiameeste üks eelistusi. 5 lasku.
• Snaipripüss Walther G22 - Kaliiber .22lr. - Tegu on kompaktse ja vaikse täpsuspüssiga, millega saab varjatult ja kiiresti ebasobivat elementi likvideerida või muid eriülesandeid täita. 10 lasku.
• Püstol Desert Eagle - Kaliiber .50AE. - Maailma kõige võimsam püstol, mille välimus ütleb kõik. Kaal tühjalt 2 kg, tulelont kuni 3 meetrit. Iga maffiafilmi kohustuslik osa! 1 lask.
• Püstol-kuulipilduja Thompson - Kaliiber .45ACP. - Al Capone lemmik relv hüüdnimega ''Kirjutusmasin''. 5 lasku.
• Pumppüss Winchester - Kaliiber 12 - Taktikaline pumppüss. Relv saanud hellitava nime Mr Roomcleaner, kuna ta on efektiivne lähivõitlusel. 5 lasku.


Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Varasemat laskmiskogemust ei nõuta, kuid nõutav alam vanusepiir on 16. eluaastat (k.a).
Relva on keelatud kasutada alkoholijoobes või meelemürkide mõju all. Isikut tõendav dokument on vajalik.Järele proovitud!

Katrin

Väiksed naised, suured relvad!

Tulirelvad - need olid mu "proovin kindlasti" nimekirjas juba pikemat aega. Hirm oli natuke küll. Juba enne tulistamist, kui vähimgi klõps käis, võpatasin suurest ärevusest, mis pakkus teistele kohalviibijatele palju nalja. Pärast paari esimest lasku harjusin juba relvade poolt tekitatava müraga. Reaalse laskmise kõrval oli huvitav veel info, mida instruktor relvadele juurde rääkis. Kogu korraldus oli väga hea: kogu aeg seisis instruktor kõrval, kontrollis keha ja käte asendit ning see andis hea turvatunde. Ühesõnaga, soovitan soojalt kõigile!

Miks seda elamust kogeda?
• Korralik adrenaliinilaks
• Mitmekesine valik relvi ja huvitav taustainfo
• Turvaline keskkond esmaseks kokkupuuteks relvadega


Kliendid on öelnud (1)

Brigitta

Laskmise Maffia pakett Tartus oli väga äge ja meeldejääv. Meeldis veel see, et igat relva tutvustati ja räägiti selle ajalugu.

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta