Vibulaskmine Kullametsa viburajal

0.0 0 tagasisidet

Vibulaskmine Kullametsa viburajal


2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

40,00 €

40,00 €

Kirjeldus

Proovi oma täpsust

Vibulaskmine on väga põnev harrastus, mis sobib aastaringselt igas vanuses inimestele lastest vanavanemateni. Soovi korral saab peale vibulaskmist grillida või laagriplatsil piknikku korraldada. Rajale mahub kuni 28 inimest. 

Kullametsa viburada asub Läänemaal Saare talus. Vibulaskmiseks on harjutusväljak ja statsionaarne 14 laskmismärgiga viburada. Viburajal on matid pabermärkide jaoks ja 3D kujud. 

Mida kingitus sisaldab?
• Sobilik varustus (lastele ja naistele kergema väljatõmbega vibu, vasakukäelisele vasakukäelise vibu), käekaitse, laskmiskinnas, noolevutlar nooltega;
• Väljaõpe harjutusväljakul;
• 14 laskmismärgiga viburajal laskmine. Kohapeal on 3D rada (loomade ja lindude kujud). Kui ei soovita kujude pihta lasta, siis eelnevalt teatada ning üles pannakse pabermärgid. Rajal juhendaja õpetab ja märgib tulemusi;
• Kõigile tunnistus tulemustest;


KINGITUSEST

Riietus

Spordiriided ja jalanõud.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Rada on läbitav ka lapsevankriga, nii et ei pea koju jätma kõige väiksemaid. Lemmiklooma saab kaasa võtta kui ta on rihma otsas. Juhendame eesti, vene, inglise ja saksa keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kullametsa Viburada

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta