Tule lõõgastu purjejahil

0.0 1 tagasisidet

Tule lõõgastu purjejahil


Narva-Jõesuu
8-10 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

190,00 €

190,00 €

Kirjeldus

Tule naudi head seltskonda ja mõnusat jahisõitu

Puhkad sel suvel Narva-Jõesuus? Dianayacht kutsub Sind põnevale reisile oma purjejahiga! Hea tuju ja unustamatud muljed garanteeritud! Merelt või jõelt saad näha tuttavat maastikku uue pilguga.

Jahisõit annab võimaluse põgeneda igapäevamuredest ning sukelduda uutesse seiklustesse! Võtke kaasa oma lähedased ja sõbrad ning nautige mõnusat jahisõitu.

Mida kingitus sisaldab? 3-tunnist jahisõitu Soome lahel või Narva jõel

KINGITUSEST

Asukoht

Narva-Jõesuu

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

8-10 inimest

Ilm

Mai kuni september, olenevalt ilmastikust.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dianayacht

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta