Kanuud ja kajakid

Oled sa mõelnud, kuidas üllatada kallimat ning veeta meeldejääv päev vee peal? Siis on meil teile lahendus – erinevad kanuud ja kajakid ootavad teid avastama lummavat Eesti loodust. Väike treening ja viibimine värskes õhus ei tee kellelegi paha, ning kunagi ei või teada – äkki on tegemist teie uue hobiga?

Soovi korral saate aga osa võtta sukeldumistest, veekeskuste külastusest või ka jahtidega sõitmisest – valik on teie!


Kas oled kunagi unistanud, et oled kapten ja seilad mööda merd või jõge? Kui oled nii tundnud, siis on meil sulle lahendus olemas! Meie valikust leiad mitmeid erinevaid kanuuretkesi Emajõel. Tartu on väga eriline linn oma mitmete sildade pärast, mis läbivad linna. Sillad on vajalikud, kuna pool Tartut on ühel poole jõge ja teine pool teisel pool. Kanuud ja kajakid on äärmiselt hea viis, kuidas liikuda jõel ning sõita saate täpselt nii kiiresti, kui ise aerutate. Tavaliselt mahub kanuusse kaks inimest, ning miks mitte veeta lahe päev vee peal koos oma sõbra või kallimaga?

Kanuumatkad on hea viis oma igapäevasest rutiinist natukeseks välja saada ning nautida loodust. Looduses viibimine aitab meil lõõgastuda ja mis saaks olla veel parem, kui teete seda koos endale kalli inimesega, olgu see siis elukaaslane või lihtsalt hea sõber. Kanuumatk sobib ka väga hästi enda kallimaga aja veetmiseks, saate koos aerutada ning arendada oma koostööd. Kanuuga sõites on vajalik, et mõlemad inimesed üksteist mõistaksid, muidu sõidate kohapeal ringiratast.

Sellisel kujul matk võib olla ka näiteks osana sünnipäevast, kus kutsute külalised kõigepealt kanuuga sõitma ning seejärel lähete ühiselt edasi peopaika. Mis iganes olukord on, siis vee peal ajaveetmine on alati lõbus ja kaasahaarav.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta