Valikuga kinkekaart

Spordi- ja taastuspakett legendaarses Tehvandi Hotellis kaheks ööks

Spordi- ja taastuspakett legendaarses Tehvandi Hotellis kaheks ööks


Otepää
1 In.

150 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
150 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Treeni ja taastu või lihtsalt puhka nagu tippsportlane

Pakett on sobilik kõigile, eriti aga spordiga seotud inimestele. Ideaalne kingitus harrastussportlastele! Anname kasutada tippsportlaste treenimisvõimalused, kui just pole soovi ainult lõõgastuda ja nautida professionaalset treeningtaastumist meie vesiteraapia seadmetel. Sportlased teavad, et lihas kasvab taastumise ajal! Mõnusate veeprotseduuride - Swimitationi ja vesi-vaakummmassaaži tõttu sobib pakett ka lihtssalt puhkajaile ja perekonnaliikmetele. Väga hea kingitus ka neile, keda vaevab stress või mõni füsioteraapiline mure (seljavalu, liigesevalu vmt). Tehvandi Spordikeskuse territooriumil on taskukohased söömisvõimalused, hotellis on tasuta laste mängunurk, tasuta parkla, Disc Golf'i ketaste ja jalgrattalaenutus.

Paketti kuuluvad Tehvandi järgmiste spordi- ja vaba aja rajatiste kasutamine: suusarajad, rullsuusarada, Disc Golf'i park 18 rajaga, Tehvandi matkarajad nii jalgsi kui rattaga läbimiseks, Tehvandi - Munamäe kergliiklustee, Tehvandi terviserada, jooksu- ja imitatsiooni treeningrada 5 km, külakiik Neljakasemäel, jõusaal, pallimängude väljak.

Vaba aega saab kohapeal ja ümbruskonnas veeta mitmel eri viisil, näiteks suusatades, jalgrattaga sõites või matkates. Lisatasu eest on võimalik minna Tehvandi hüppemäe vaateplatvormile või külastada Otepää Seiklusparki.

Tehvandi Hotelli uus Sporditaastuskeskus pakub kahte füsioteraapilist protseduuri, sobivad igas eas inimestele, sh lastele.

1) Swimitation - vesivõimlemine horisontaalasendis soojas (34 C) vees toestatud kehatüvega. Pakkuda on 5 unikaalset kuni 52-minutilist videotreeningut, mida klient jälgib lakke kinnitatud TV-st. Kasutatakse liikuvusulatuse parandamiseks, aeglase lihaskiu treeninguks, mitte-spetsiifiliseks treeninguks, lihas-ainevahetuslikuks taastumiseks, liigeste ja vigastustaastumiseks.
2) Vesi-vaakummassaaž Aquatori vannis on valutu massaaž soojas vesikeskkonnas, milles tõmme (vaakum) ja samaaegne veesurve tagavad erilise tõhususe. Eesmärgiks on lümfi- ja vereringe parandamine ning kudede ainevahetuse kiirendamine. Vesikeskkonnast ja temperatuurist (34-38 C) tingituna lõdvenevad koed ja massaaž jõuab sügavamate lihas- ja luukonna kudedeni. Protseduur sobib nii üldmassaažiks kui ka lokaalsete probleemide (eriti selja ja liigeste) teraapiaks. Protseduuri viib läbi kvalifitseeritud õde või füsioterapeut.

Mida kingitus sisaldab?

• Majutust kõrgelt hinnatud Tehvandi*** Hotelli üheinimese toas
• Tehvandi Spordikeskuse spordirajatiste (vt ülal) piiramatu kasutust
• Tehvandi Hotelli Sporditeraapia sessioon päevas, üks kahest: Swimitation sessioon 50 minutit ja soolakamber 30 min või vesi-vaakummassaaž hüdrolõõgastusega 40 minutit
• Hommikusauna


KINGITUSEST

Asukoht

Otepää

Riietus

Veeprotseduurideks on vajalikud ujumistarbed

Kestus

2 ööd.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Spordirajatiste kasutamine omal vastutusel.
NB! Parima hinna garantii majutusteenusele ei laiene, sest tegemist on hooajaliselt muutuva hinnaga majutusteenusega.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta