Valikuga kinkekaart

Õhtusöök pilkases pimeduses restoranis Krua

Õhtusöök pilkases pimeduses restoranis Krua


Tallinn
1 In.

49,99 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
49,99 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Tai restoran Krua on kaasaegne, 50-kohaline tai restoran Tallinna Vanalinnas. Suvehooajal on lisaks siseruumidele avatud ka mõnus, 25-kohaline väliterrass. Menüüvalikus on parimad etniliste tai kokkade poolt valmistatud traditsioonilised tai karrid, värsked salatid, supid ning nuudliroad. "KRUA" tähendab tai keeles kööki ja nii on restoran eesmärgiks võtnud pakkuda maitsvat läbilõiget eksootilistest tai köögi roogadest. Restoran Krua on ainus ehtne tai restoran Tallinnas. Krua peakokk ja abikokk on pärit Taimaalt.

Igalt müüdud kingituselt läheb 5% Põhja-Eesti Pimedate Ühingule, nägemispuudega inimeste tegevuse toetuseks.

Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab septembrist ja kestab kuni maini (hooaja kestus võib varieeruda). Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine, 2 nädalat. Kui Teil esineb mõni allergia, palun teavitage meid sellest tellimuse esitamisel, et saaksime Teie menüüd kohandada. Toimub grupis eesti või vene keeles. Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel. 


Üritus ei toimu suvel (mai-august) ja detsembris.Teised valikud

Järele proovitud!

Ingrid

Mida teevad Sinu meeled pimeduses?
Ma arvan, et kõige parem on minna „Õhtusöögile pilkases pimeduses“ ilma igasuguse eelarvamuse ja teadmisteta ning seetõttu ei taha ma Teile üldse palju ette rääkida. Toitu oli huvitav süüa just seetõttu, et sa täpselt ei teadnud, mis sind taldrikul ees ootab. Muidugi võisid kindel olla, et Krua toidud on maitsvad, aga seda oli ikka raske tabada, kas olid oma taldrikult kõik toidu juba ära söönud. Suur kiusatus oli väikese lapse kombel näpud otse salatisse pista. Minu arvates oli kõige vingem ürituse juures meie giid Julia, kes oma mõnusate seletustega andis võimaluse osa saada hoopis teistsugusest maailmast kui ma tavaliselt harjunud olen ning kogu õhtu jooksul väikeseid üllatusi pakkus.

Miks seda elamust kogeda?

  • Saad uue kogemuse võrra rikkamaks
  • Saad uusi teadmisi
  • Saad vastused küsimustele: „Kas toitu nägemata maitseb see ikka samamoodi?“ „Kas siis kui ei näe näppugi suhu panna, jõuab toit ikka korralikult suhu?“ ning „Kas ilma selleta, et keegi teine sinu mugimist näeks, on ka mõnusam süüa?“


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
Andu

Tipp-topp

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta