Õhtusöök pilkases pimeduses restoranis Olde Hansa

Uus! Ainult meilt
0.0 0 tagasisidet

Õhtusöök pilkases pimeduses restoranis Olde Hansa


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

53,99 €

53,99 €

Elamuse kirjeldus

Astu sisse hansakaupmehe kodu uksest!

Pimedas einestamine on enneolematult vapustav ja eriline kogemus. Õhtusöök pilkases pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Olde Hansa Tallinna vanalinnas on rikka kaupmehe kodu. Majarahva missiooniks on tuua 700 aasta vanuste kiviseinte vahele ka 15. sajandi elu, tehes seda võimalikult ehedalt ja loomutruult, pakkudes samal ajal tõelist gastronoonilist elamust. Seal elatakse hansaaegsete kommete kohaselt, mis väljendub iga majalise teos ja sõnas. Kõik, mida külaline maitseb, kuuleb, näeb või katsuda saab, on tehtud tolleaegseid eeskujusid silmas pidades, unustamata väiksemaidki detaile. Olde Hansa kolm korrust on avastamist väärt, iga seinamaaling, mööbliese või muu detail on seotud põneva loo või otstarbega.

Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel. Üritusel palutakse välja lülitada mobiiltelefonid ja muud valgust tekitavad esemed.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Olde Hansa

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta