Linnakruiis laeva Signild pardal koos tervitusjoogiga

0.0 0 tagasisidet

Linnakruiis laeva Signild pardal koos tervitusjoogiga


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

12,50 €

12,50 €

Kirjeldus

Imelised vaated M/L Signild pardalt

Tere tulemast Estriveri linnakruiisi pardale! M/L Signild on ajalooline puitlaev, mis seilanud nii Soomes kui Eestis. Sõit kestab 1,5 tundi ja ära jõuab näha kõik imelised Tartu vaated Emajõelt nii ühel kui teisel pool linna!

Pardal on ka reisisaatja, kes jagab informatsiooni ümbritseva kohta ning räägib Emajõest ja selle ajaloost. Istuda on võimalik nii väljas päiksetekil kui laeva salongis. Jaheda ilma korral teeme kaminasse tule ja tuulise ilmaga on võimalik õlgadele võtta pehme pleed! Kohapealt saab osta jooke ja suupisteid.

Tule ja avasta Tartut!

 

Mida kingitus sisaldab? 1,5-tunnist linnakruiisi ajaloolisel puitlaeval ühele.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Laev väljub Tartu kesklinnast. Täpsem informatsioon www.estriver.ee või Facebook: Estriver Kruiisid. Paketi hinnas sisaldub laevasõit ja tervitusjook vastavalt soovile (limonaad, siider, õlu, tee või kohv).

Linnakruiiside väljumisajad (mai-sept):
K-R 16:00, 18:00, 20:00
L 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
P 12:30, 14:30, 16:30


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Estriver OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta