Valikuga kinkekaart

Laskmine käsirelvadest KGB pakett

Laskmine käsirelvadest KGB pakett


Tallinn, Tartu
1 In.

55 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
55 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Uskumatu võimalus tulistada ise erinevatest käsirelvadest!

Taktikalise laskmise keskus on parima relvavalikuga lasketiir Euroopas. Teid juhendavad Eesti parimad spetsialistid. Kokku 26 lasku.

Mida kingitus sisaldab?

Erinevad nõukogude ajast pärit tuntud tulirelvad. 

• Püstol Makarov - Kaliiber 9x18. - Vene miilitsa ja KGB püstol. 8 lasku.
• Püstol TT-33 - Kaliiber 7,62x25. - Püstol TT (Tokarev).Püstol Vene maffia “ametlik” relv. Selle püstoli kuul on võimeline läbistama kergkuulivesti. Sellist püstolit kasutati ka 90-ndate alguses nn Neste tulistamisel. 8 lasku.
• Automaat AK-47 aka Kalashnikov - Legendaarne poolautomaatne sõjarelv, mis ei vaja täiendavat tutvustamist. Väga hea vihateraapiaks! 5 lasku.
• SKS Vintpüss - Kaliiber 7,62x39. - Vene ründerelv Teise maailmasõja päevilt. SKS oli ka Lenini mausoleumi valvemeeskonna relvastuses. 5 lasku.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Varasemat laskmiskogemust ei nõuta, kuid nõutav alam vanusepiir on 16. eluaastat (k.a).Relva on keelatud kasutada alkoholijoobes või meelemürkide mõju all. Isikut tõendav dokument on vajalik.

Lasketiir on avatud tööpäevadel.Teised valikud

Järele proovitud!

Jaana-Maria

Proovimist väärt elamus!

Minu suurimaks hirmuks oli tagasilöögi tugevus. Hoides relva õigesti ja kindlalt pole see nii hull midagi. Meeldis väga, et instruktor tutvustas igat relva enne laskmist. Samuti õpetati õiget kehahoiakut ja kontrolliti relva asetust käes. Tänu sellele tundsin end kindlalt ja ohutuna. Soovitan kõigil, kel vähegi tahtmist proovima minna. Ka naistel! Karta pole midagi.

Miks seda elamust kogeda?
• professionaalne instruktor
• turvaline keskkond
• vägev elamus


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
 

Käisin Tartu filiaalis, jäin rahule. + asjalik instruktor, tegeles korraga ainult ühe juhendatavaga broneeritud ajal. Huvitav relvavalik - vähemasti inimesele, kes väga varem tulirelvadega ei ole kokku puutunud. - oleksin tahtnud veidi enam laske. Lõppkokkuvõttes võib soovitada küll.

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta