Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Cinq Mondes Bali Saare spaarituaal

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Cinq Mondes Bali Saare spaarituaal

Viimsi
1 In.

69 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

Bali printsesside iidsetest ilurituaalidest inspireeritud hoolitsus, kus on ühendatud kogu keha koorimine ja näohoolitsus.

Rituaal algab kogu keha koorimisega orgaanilise papaia koorijaga. Sellele järgneb Bali lillede näohoolitsus, kus kasutatakse dermapunktuuri tehnikat andmaks nahale puhtust ja sära. Näohoolitsus sisaldab Bali traditsioonilisel rituaalil põhinevat massaaži, mis keskendub kaela-kukla piirkonnale ja trapetslihasele, tagades nii keha kui vaimu täieliku lõdvestumise. Hoolitsuse ajal kasutatakse Teie nahatüübile sobivaid tooteid. Sobib nii meestele kui naistele ja kõigile, kes soovivad nahka puhastada, niisutada ja sära lisada. Hoolitsus muudab nahatooni klaariks ja värskeks, parandab keha energiavoolu ja aitab täielikult lõõgastuda.

Tallinn Viimsi SPA Hotell asub Tallinna kesklinnast 15 min autosõidu kaugusel looduskaunil Viimsi poolsaarel. Lisaks tavapärastele hotelliteenustele pakub Viimsi Spa teile võimalust aktiivselt ja tervislikult puhata. Teie käsutuses on kaasaegselt sisustatud hotell, tervise-ja ilukeskus, lastekeskus, saunakeskus ja spordikeskus koos ainulaadsete võimalustega.

Mida kingitus sisaldab?
• 60 min luksuslik näo- ja kehahoolitsus
• Hoolitsusejärgne lõõgastumine ja tassike teed ilukeskuse hubases lounge’is
• Tasuta parkimine

Asukoht

Viimsi

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine!


Teised valikud

Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta