Jalgade heaolu pakett

0.0 0 tagasisidet

Jalgade heaolu pakett


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Võta paus argipäevatoimetustest ja kingi oma jalgadele üks tõeline puhkus!

Jalamassaaži vajaksid kindlasti need, kelle tööpäev möödub jalul olles, kuid ka need, kes oma tööpäeva istudes veedavad. Jalgade normaalne verevarustus ja ainevahetus on mõlemal juhul häiritud ning massaaž aitab leevendada ülemäärast lihaspinget ning turgutada lümfi- ja vereringet. Jalamassaažile järgnev kalateraapia protseduur jätab jalad mõnusalt siledaks, puhanuks ja niisutatuks.

Tartu Teraapiasalong pakub Tartu südalinnas privaatset ja mugavat võimalust turgutada oma tervist füsioteraapia teenustega, lõõgastada lihaspingeid erinevat liiki massaažidega ning hellitada jalgu unikaalse kalateraapiaga.

Mida kingitus sisaldab? 30 minutit lõõgastavat jalamassaaži, 20 minutit värskendavat kalateraapia protseduuri. 

- Ärge planeerige vahatamis- või raseerimisprotseduure 24 h jooksul enne teraapiat, sest need tekitavad nahale mikrovigastusi.
- Ärge kreemitage samal päeval enne protseduuri jalgu – muidu peavad vaesed kalad kreemi ära sööma.
- Enne protseduuri saab pesta jalgu sooja vee ja seebiga ning loputada.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

50 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Üldiselt sobib kalateraapia kõigile, aga järgmiste terviseseisunditega ei ole võimalik protseduuri saada: avatud haavad, kriimustused; käte/jalgade infektsioonid (soolatüügas); ekseem, dermatiit; diabeedist tingitud jalahaavandid (suurendab nakatumise riski); vere kaudu levivate viirustega nakatumine (B- ja C-hepatiit, HIV); immuunpuudulikkus (võib olla põhjustatud haigusest või ravimite tarvitamisest); vere hüübimishäired või vere hüübimisvastase ravi saamine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Teraapiasalong

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet