Näonaha analüüs ja hooldus tehisintellekti abiga

Soodus Uus!
0.0 0 tagasisidet

Näonaha analüüs ja hooldus tehisintellekti abiga


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

72,25 € 85,00 € -15% Algne hind: 85,00 €

72,25 € -%
85,00 €
Algne hind: 85,00 €

Kirjeldus

Siluett, aeg iseenda jaoks!

Eesti looduskosmeetika ühendab puhta ilu ja Siluett looduslikud iluelamused! Eesti looduskosmeetika salong Siluett pakub iluhooldusi vaid kodumaist päritolu looduskosmeetikaga. Silueti partneriteks on Eesti loodusbrändid nagu D'Difference, Tilk!, Hoia, Berrichi, Magrada, Luuv ja teised. Valikus on näiteks Nurme astelpaju pediküür, Signe Seebid roosiõie maniküür, 9-etapiline Joik Organic näohooldus- Anne&Stiil ilulemmik 2021!, Turbliss 24K kullaga näohooldus - Buduaar lemmik 2019!, auhinnatud Ruthie Belle vegan lash lift, erinevad massaažid ja palju muudki. Ainulaadsena Eestis pakub Siluett võimalust teha näonaha analüüsi tehisintellekti abiga luues sellega erakordselt personaalse ja unikaalse nahahoolduskogemuse, mis on loodud just kliendi naha vajadustest lähtuvalt.

Mida kingitus sisaldab? Mine ilusalongi Siluett näohooldusele, mis kujuneb alles kohapeal vastavalt sinu naha vajadusetele ja saa teada, mis on sinu näonaha tugevused ja murekohad ning mida viimastega ette võtta! Selleks on Siluett loonud näonaha analüüsi võimaluse, mis baseerub selfie'l. Analüüsi tulemuste jaoks on kombineeritud nahateadlaste pikaajalised uuringud ning iluvaldkonnale mõeldud tehisintellekt.

Kuidas see täpsemalt toimib?
Pärast näo puhastamist tehakse Silueti äpiga selfie ning sellest eraldatud andmed suunatakse reaalajas algoritmidele, et luua vastavalt personaalne näohooldus. Algoritmid on treenitud kasutama üle kolme miljoni naha näidise ja nende alusel formuleeruvad ka vastavad järeldused ning soovitused.
Analüüs annab hinnangu alates näonaha eri piirkondade vanusest kuni niisutuse, kortsude, punetuse, pigmentatsiooni, akne, pooride ja teiste mõõdikute kohta. Lisaks teostatakse silmapiirkonna analüüs, samuti eriprobleemidele ning kokku kaardistatakse 13 näonaha kriteeriumi. Niimoodi saab näohoolitsuseks soovitusi ja tooteid nii meigi eemalduseks, naha puhastamiseks kui ka meigi pealekandmiseks.
Lõpus tehakse uus selfie ning võrreldakse tulemusi enne ja pärast hooldust. Võrdlusmaterjal saadetakse sulle ka meili peale. Lisaks kingitakse sulle ka sooduskood, mis annab toodete tellimisel 20% soodustust. Samuti saab Silueti kodulehel pidada 90-päevast nahapäevikut ja näha, kuidas soovitatud tooted on muutnud naha seisukorda. Tänu personaliseeritud soovitustele väheneb ka ebasobivate toodete ostmiste arv ning nende riiulisse seismajäämine ja tekib vähem pakendijäätmeid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Broneeringu tühistamisel vähem kui 24 tundi enne saabumist on tühistamistasu 100% paketi maksumusest.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta