Ilu- ja stiilipakett „Sa oled seda väärt“

0.0 0 tagasisidet

Ilu- ja stiilipakett „Sa oled seda väärt“


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

79,00 €

79,00 €

Kirjeldus

Uus Sina ilusalong Gersi Stiilistuudiost

Ilusalong Gersi Stiilistuudio on juba 28 aastat toonud enda klientide näole naeratuse- hoolitsedes nende juuste, stiili, küünte, näonaha ja ilu eest. Stiilistuudio kliendid tunnevad ennast osana salongiperest. Toodete ja teenuste valikul peame silmas loodus - ja keskkonna sõbralikkust ning tervislikkust. Klienditeenindajad on oma ala tippspetsialistid, kes läbivad aastas mitmeid täiendkoolitusi.

Mida kingitus sisaldab? 

Soengutesti, mille abil saab leida Sinu näokujule sobiva juukselõikuse, samuti saab valida erinevaid juuksevärve. Sinust tehakse foto, sisestatakse see arvutisse ja seejärel saad koos stilisti abiga valida üle tuhande erineva soengustiili seast just Sulle sobivaima lõikuse ja värvi. Kaasa saad omal valikul 4 või 9 fotot.

Värvitesti – Sinu silmade-,näonaha- ja juustevärvist lähtuvalt saad teada oma isikupära kõige paremini väljatoovad jumestuse- ja riietusevärvid. Sulle tehakse make up koos meigiõpetusega ja näidatakse , milliseid värve riietuses kanda, et parim välja näha. Meigi tegemisel kasutame Color me Beautiful meigitooteid.

Nahatesti - spetsiaalse nahatesti aparaadiga (suurendab 50 korda) analüüsitakse näonaha erinevaid kihte. Aparaadiga on võimalik kindlaks teha näiteks akne, pigmendilaikude, ummistunud pooride, kahjustunud kapillaaride ja muude võimalike nahaprobleemide olemasolu. Vastavalt nahatesti tulemustele antakse soovitusi kosmeetikatoodete ja näohooldusprotseduuride kohta.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Ilusalong Gersi Stiilistuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta