Ilu- ja stiilipakett „Sa oled seda väärt“

4.5 2 tagasisidet

Ilu- ja stiilipakett „Sa oled seda väärt“


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

85,00 €

85,00 €

Kirjeldus

Uus Sina ilusalong Gersi Stiilistuudiost

Ilusalong Gersi Stiilistuudio on juba 28 aastat toonud enda klientide näole naeratuse- hoolitsedes nende juuste, stiili, küünte, näonaha ja ilu eest. Stiilistuudio kliendid tunnevad ennast osana salongiperest. Toodete ja teenuste valikul peame silmas loodus - ja keskkonna sõbralikkust ning tervislikkust. Klienditeenindajad on oma ala tippspetsialistid, kes läbivad aastas mitmeid täiendkoolitusi.

Mida kingitus sisaldab? 

Soengutesti, mille abil saab leida Sinu näokujule sobiva juukselõikuse, samuti saab valida erinevaid juuksevärve. Sinust tehakse foto, sisestatakse see arvutisse ja seejärel saad koos stilisti abiga valida üle tuhande erineva soengustiili seast just Sulle sobivaima lõikuse ja värvi. Kaasa saad omal valikul 4 või 9 fotot.

Värvitesti – Sinu silmade-,näonaha- ja juustevärvist lähtuvalt saad teada oma isikupära kõige paremini väljatoovad jumestuse- ja riietusevärvid. Sulle tehakse make up koos meigiõpetusega ja näidatakse , milliseid värve riietuses kanda, et parim välja näha. Meigi tegemisel kasutame Color me Beautiful meigitooteid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Ilusalong Gersi Stiilistuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.5 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Niitmets

Väga meeldiv ja sõbralik naine nimega Anna-Liisa, kes seletas hästi põhjalikult kõik ära ning soovitas, mida võiks teha paremini või mis sobiks minu näojoontega jne. Kogemus oli suurepärane!

Eelika

Teil on väga kena ilusalong ,hea asukoht, meeldiv suhtumine. Jäin teenusega rahule eriti esimese poolega . Soengute osas jäi vähe vajaka. Suuremosa soenguid olid vanamoelised ning ilma tukata aga mina olen tukakandja :(

Soovitame vaadata ka: