Valikuga kinkekaart

Ilu- ja stiilipakett „Sa oled seda väärt“

Ilu- ja stiilipakett „Sa oled seda väärt“


Tallinn
1 In.

79 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
79 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Uus Sina ilusalong Gersi Stiilistuudiost

Ilusalong Gersi Stiilistuudio on juba 28 aastat toonud enda klientide näole naeratuse- hoolitsedes nende juuste, stiili, küünte, näonaha ja ilu eest. Stiilistuudio kliendid tunnevad ennast osana salongiperest. Toodete ja teenuste valikul peame silmas loodus - ja keskkonna sõbralikkust ning tervislikkust. Klienditeenindajad on oma ala tippspetsialistid, kes läbivad aastas mitmeid täiendkoolitusi.

Mida kingitus sisaldab? 

Soengutesti, mille abil saab leida Sinu näokujule sobiva juukselõikuse, samuti saab valida erinevaid juuksevärve. Sinust tehakse foto, sisestatakse see arvutisse ja seejärel saad koos stilisti abiga valida üle tuhande erineva soengustiili seast just Sulle sobivaima lõikuse ja värvi. Kaasa saad omal valikul 4 või 9 fotot.

Värvitesti – Sinu silmade-,näonaha- ja juustevärvist lähtuvalt saad teada oma isikupära kõige paremini väljatoovad jumestuse- ja riietusevärvid. Sulle tehakse make up koos meigiõpetusega ja näidatakse , milliseid värve riietuses kanda, et parim välja näha. Meigi tegemisel kasutame Color me Beautiful meigitooteid.

Nahatesti - spetsiaalse nahatesti aparaadiga (suurendab 50 korda) analüüsitakse näonaha erinevaid kihte. Aparaadiga on võimalik kindlaks teha näiteks akne, pigmendilaikude, ummistunud pooride, kahjustunud kapillaaride ja muude võimalike nahaprobleemide olemasolu. Vastavalt nahatesti tulemustele antakse soovitusi kosmeetikatoodete ja näohooldusprotseduuride kohta.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta