Noorendav ja vabastav Access Facelift® energeetiline seanss

0.0 0 tagasisidet

Noorendav ja vabastav Access Facelift® energeetiline seanss


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

85,00 €

85,00 €

Kirjeldus

Aktiveeri oma keha isetervenemise vägi!

Access Energeetiline Facelift® on seanss, mis aktiveerib kõikide keha rakkude täieliku isetervenemise väe. Access Energeetiline Facelift® on loodud vähendama vananemise ilminguid näol, kaelal ja kogu kehal. Access Facelift seanss aitab hoida värskust välimuses ja enesetundes ilma ilulõikuste või ilusüstideta.

Access Energeetiline Facelift® seanss on inimest toetav kõikides tema eluvaldkondades. Aktiveerides rakumälu vabastab Facelift seanss kinnistunud vaatepunktid, uskumuste süsteemid, piiravad mõttemustrid ja kehas oleva mälupagasi varem aset leidnud kogemuste või traumade osas. Seanss toimub harmoonilises energeetilises sageduses. Värskendatud saavad keha ja meel. See on tõeliselt vabastav ja kergust loov elamus.

Pehme ja siluva puudutusega näo ja kaela piirkonnas saab värskendatud keha ja mentaalne süsteem. Seanss kulgeb turvalises ja hoitud keskkonnas.
Seanssi käigus taastub energia loomulik liikumine kogu kehas. Läbi õrna puudutuse pea-, näo- ja kaelapiirkonnas vabastatakse emotsioonidest ja mõtetest tingitud energiablokeeringud kehas ja meeles.

Pärast Access Facelift® seanssi tunned end lõdvestunult ja vabana.

Mida kingitus sisaldab? Lõõgastavat Access Facelift® seanssi pea-, näo- ja kaelapiirkonnas.

Kingitus on sobilik igas eas inimestele.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestvus

50 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Seanss toimub massaažilaual lamavas asendis. USA-s, Terapeutilise Massaaži ja Kehaprotsesside valdkonnas (NCBTMB) on Access Facelift® tunnustatud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Lüüne Karu

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: