Valikuga kinkekaart

Tõsieluline põgenemismäng Pärnus

Tõsieluline põgenemismäng Pärnus


Pärnu
1-5 In.

50 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
50 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kas leiate väljapääsu?

Oled oma sõpradega leidnud vana uurimistoimiku, mis käsitleb eelmisel sajandil kadunud tüdruku juhtumit. Kuna juhtum on tänase päevani lahendamata, siis otsustate seda ise uurima hakata. Selleks sõidate Te hotelli, millest leiti viimane jälg tollest tüdrukust ning Te valite ööbimiseks just selle toa, kus kõik tõenäoliselt aset leidis. Olles ennast sisse seadnud, avastate, et tüdruk ilmutab end selles toas tänini. Ühel hetkel taipate, et toast väljapääs on raskendatud ning Teil on jäänud täpselt 60 minutit, enne, kui jõuab kätte südaöö. Kas jõuate tunni aja jooksul toast väljuda või ootab Teid sama saatus, mis on tabanud eelnevaid külastajaid?

Mida kingitus sisaldab? Põgenemistuba on seikluslik seltskonnamäng, mille eesmärgiks on 60 minuti jooksul leida väljapääs lukustatud ruumist. Toast pääsemiseks tuleb kasutada ruumis olevaid vihjeid, esemeid, oma mõistust ning leidlikkust. Iga lahendatud ülesanne viib Sind lähemale põgenemisele.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1-5 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Mäng sobib igale inimesele.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta